صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب است

كد خبر : ۱۶۰۰۸ /  تاریخ انتشار:۲۳ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / دفاع مقدس ايميل چاپ

شمال آنلاین:سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب و تکلیف است و همه مسئولین باید در این حرکت معنوی مشارکت کنند.
تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب است
شمال آنلاین:سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت:تکریم و سپاسگزاری از ایثارگران بر همگان واجب و تکلیف است و همه مسئولین باید در این حرکت معنوی مشارکت کنند.

هدایت مظلومی پس از دیدار با سیزده ایثارگر شهرهای چالوس،نوشهر،قائمشهر و ساری با بیان اینکه خانواده شهدا مایه خیر و برکت هستند اظهارداشت:پدران و مادران عزیز شهدا در جامعه باید مورد احترام و تکریم همگان واقع شوند.

مظلومی با اشاره به اینکه حضور مسئولین در منازل شهدا موجب قوت قلب و تقویت روحیه خدمتگزاری می شود عنوان کرد: دیدار از خانواده های معزز شهدا،جانبازان و آزادگان هم موجب خرسندی خانواده ها و هم باعث شناسایی و حل مشکلات آنان خواهد داشت.

وی گفت: خانواده های شهدا و ایثارگران ذخیره های گرانبهایی هستند که هرگز فراموش نمی شوند و بعنوان الگوی صبر و پایداری ،نام نیک آنان در تاریخ ماندگار خواهد ماند.

سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران به همراه مشاور استاندار در امور ایثارگران در شهرستان چالوس با مادر شهیدان حسن و حسین جعفرزاده، مادر دو شهید بهرام و محمد ایرج عزیزی،جانبازان هفتاد درصد ضرغام زال نژاد ، یعقوب کیادلیری و جانباز محمد تقی بابو کوهستانی  دیدار کرد.

مظلومی پس از آن در نوشهر از والدین دو شهید سید حسن و سید جواد پوراکبر رضوی ، جانباز 55 درصد مهدی پوراکبر رضوی،جانباز قطع نخاعی امان ا... خزایی ،والدین شهیدان فرهاد و محمود قاسمی ، جانباز 70 درصد روشندل محمدرضا خواجوند عابدینی و فرزند شهید واعظی دیدار به عمل آورد.

وی در شهرستان قائمشهر از اسوه صبر و شکیبایی مادر سه شهید والامقام سیامک،سعید و سعادت طبری دیدار و از وی قدرشناسی و دلجویی نمود.

سرپرست بنیاد مازندران به اتفاق مشاور استاندار در امور ایثارگران و رئیس بنیاد ساری درروستای عیسی خندق ساری از والدین شهید گرانقدر نصرا.. حسن نژاد دیدار و با آنان به گفتگو پرداختند.

در دیدارهاي صورت گرفته، مسائل و موضوعات خود را در حوزه خدمات رسانی شامل مسکن ،بیمه درمانی ،اشتغال و... با سرپرست بنیاد مازندران و مشاور استاندار در امور ایثارگران در میان گذاشتند.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت