صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
مسئول کمیته اطلاع‌رسانی راهیان نور مازندران اعلام کرد

همراهی 94 رسانه در پوشش اخبار راهیان‌نور مازندران/تقدیر از رسانه‌های برتر جشنواره راهیان نور

كد خبر : ۱۶۰۰۲ /  تاریخ انتشار:۲۰ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مسئول کمیته اطلاع‌رسانی راهیان نور مازندران گفت: دستاورد انتشار یک‌هزار و 150 خبر و همراهی 94 رسانه ملی و استانی، پیشرفت 10 درصدی در تولید و نشر خبر و رشد 45 درصدی در تنوع رسانه‌ها نسبت به فعالیت سال گذشته بود.

همراهی 94 رسانه در پوشش اخبار راهیان‌نور مازندران/تقدیر از رسانه‌های برتر جشنواره راهیان نور

شمال آنلاین- مسئول کمیته اطلاع‌رسانی راهیان نور مازندران گفت: دستاورد انتشار یک‌هزار و 150 خبر و همراهی 94 رسانه ملی و استانی، پیشرفت 10 درصدی در تولید و نشر خبر و رشد 45 درصدی در تنوع رسانه‌ها نسبت به فعالیت سال گذشته بود.

به گزارش شمال آنلاین، سرهنگ حسینعلی رضایی درباره جمع‌بندی کمیته رسانه‌ای شهید کابلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خدا قوت دارم خدمت اهالی رسانه‌های انقلابی استان مازندران که در ایام اعزام کاروان‌های راهیان نور به‌خوبی در پوشش این عملیات بزرگ فرهنگی نقش به‌سزایی داشتند.

وی افزود: دوران دفاع مقدس یکی از طلایی‌ترین دوران‌ها و بخشی از تاریخ پرافتخار این مرزوبوم است که هویت‌بخش نسل‌های امروزی است که اگر بتوان به‌خوبی مفاهیم و ارزش‌های آن را به نسل‌های بعد انتقال بدهیم پشتوانه ماهیتی و قوام فرهنگ دینی و اعتقادی جامعه ما خواهد شد.

مسئول کمیته اطلاع رسانی راهیان نور مازندران اظهار کرد: برای انتقال این مفاهیم طبیعتاً ابزار عصر خود را می‌طلبد و امروز با توجه به اینکه در عصر ارتباطات و رسانه هستیم مؤثرترین و کارآمدترین ابزار، رسانه‌های جمعی و شبکه‌های اجتماعی هستند.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا مازندران خاطرنشان کرد: مقام معظم رهبری فرهنگ را به‌مثابه هوا در جامعه می‌داند، در این فضا و هوا همه ما با هر گرایشی که باشیم نفس می‌کشیم و هر کدام از ما قدرالسهم و تکلیفی در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت که جلوه آن در راهیان نور و مناطق عملیاتی است، داریم.

رضایی ادامه داد: طبیعی است وظیفه و تکلیف رسانه‌های انقلابی که ابزار انتقال این مفاهیم را در این فضا دارند بیشتر است. نقش رسانه‌ها در انتقال مفاهیم دفاع مقدس و تولید قدرت نرم از این مفاهیم ارزشمند و مقابله با هجمه‌های رسانه‌های معاند برعلیه راهیان نور و تبیین جایگاه متعالی این حرکت عظیم فرهنگی بسیار چشمگیر است.

وی تصریح کرد: قرارگاه رسانه‌ای شهید کابلی با هدف وحدت رویه در دو محور تولید هوشمندانه و توزیع هدفمندانه اخبار راهیان نور برای دومین سال پیاپی است که به‌عنوان منبع تولید و نشر اخبار و گزارش‌های برنامه‌های فرهنگی اعتقادی راهیان نور سپاه کربلا با کمک رسانه‌های مکتوب و مجازی استان در حال فعالیت است.

مسئول کمیته اطلاع‌رسانی راهیان نور استان مازندران با بیان اینکه شروع به کار این قرارگاه از تاریخ 20 اسفند هم‌زمان با روز ملی راهیان نور بود و پایان فعالیت امسال این قرارگاه امروز 20 فروردین خواهد بود، تصریح کرد:  در این بازه یک ماه با تولید و نشر و بازنشر قریب به یک‌هزار و  150 خبر و همراهی 94 رسانه استانی، ملی و بین‌المللی با پیشرفت 10 درصدی در تولید و نشر خبر و رشد 45 درصدی در تنوع رسانه‌ها نسبت به فعالیت سال گذشته خود به وظیفه اطلاع‌رسانی خود اقدام نموده است که جا دارد از همه این رسانه‌ها تقدیر و قدردانی کنم و قطعاً اجر معنوی آن نزد خدا و شهدا محفوظ است.

معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه کربلا مازندران اضافه کرد: پایان فعالیت این دوره قرارگاه رسانه‌ای شهید کابلی به‌عنوان پایان جشنواره رسانه در راهیان نور» نیز محسوب می‌شود که بعد از ارزیابی‌های به عمل آمده در مراسمی از رسانه‌های برتر در حوزه راهیان نور تقدیر خواهد شد.

رضایی در پایان گفت: در حوزه تولیدات تلویزیونی نیز گروه تلویزیونی سپاه کربلا با همراهی گروه اعزامی صداوسیمای مرکز مازندران با استقرار در خرمشهر با تولید قریب به 50 برنامه زنده تلویزیونی و پخش در شبکه‌های سراسری و شبکه طبرستان و همچنین ساخت 8 برنامه مستند تلویزیونی از مناطق عملیاتی جنوب توانست گوشه‌ای از جلوه‌های ایثار و شهادت و رشادت‌های رزمندگان و همچنین عشق مثال‌زدنی زائران راهیان نور را به شهدا در این مناطق به تصویر بکشد

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت