صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 


 

 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران:

رسانه ها در راستای منافع مردم مطالبه گری کنند

كد خبر : ۱۶۱۹۲ /  تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- معاون سیاسی،امنیتی و اطلاع رسانی استانداری مازندران گفت: رسانه ها بر اساس نیاز و منافع مردم از مسئولان مطالبه گری کنند.

رسانه ها در راستای منافع مردم مطالبه گری کنند

شمال آنلاین- معاون سیاسی،امنیتی و اطلاع رسانی استانداری مازندران گفت: رسانه ها بر اساس نیاز و منافع مردم از مسئولان مطالبه گری کنند.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، احمد حسین زادگان در دومین جلسه شورای اطلاع رسانی مازندران، برگزاری مصاحبه های مطبوعاتی مدیران دستگاه های اجرایی در استانداری در راستای پاسخگویی به افکار عمومی را یکی از مصوبات شورای اطلاع رسانی استان اعلام کرد و افزود: با پیگیری روابط عمومی استانداری، مدیران دستگاه های احرایی در حوزه های مختلف در برابر رسانه ها قرار می گیرند و رسانه ها می توانند سوالات خود را مطرح کنند که فرصت مناسبی برای مدیران جهت اطلاع رسانی عملکرد خود نیز مهیا می شود.

وی برگزاری ملاقات عمومی و ارتباط چهره به چهره مردم با مسئولان را بعنوان یکی از مسایل مهم دولت در سه شنبه های هر هفته مهم ارزیابی کرد و اظهار داشت: مدیران علاوه بر ملاقات عمومی در محل سامانه سامد نیز حضور می یابند و مردم می توانند با شماره ۱۱۱ با مسولان ارتباط مستقیم داشته باشند که در همین راستا استان مازندران رتبه ی نخست کشور در پاسخگویی مدیران در سامانه سامد را دارد.

حسین زادگان پخش زنده برخی از جلسات استانداری در شبکه اجتماعی را از دیگر فعالیت های اطلاع رسانی استانداری بیان کرد و افزود: روابط عمومی استانداری با جذب بیشترین مخاطب در پیام رسان های داخلی رتبه ی نخست را در کشور کسب کرده است.

رئیس شورای اطلاع رسانی استان حوزه اطلاع رسانی را بسیار گسترده و پرکار دانست و تصریح کرد: از رسانه ها انتظار داریم که مطالبات مردم را به مدیران انتقال دهند و در راستای منافع مردم مطالبه گری کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران با اشاره به اینکه از نظرات روابط عمومی های موفق استان هم استفاده می کنیم، خاطرنشان کرد: حرکت هدفمند در شورای اطلاع رسانی می تواند موجب افزایش سطح رضایتمندی مردم در جامعه شود.

وی ادامه داد: در فضای موجود جامعه نوعی بی اعتمادی و نارضایتی روانی وجود دارد که برخی نیز در فضای مجازی به آن دامن می زنند اما با هم افزایی، هم صدایی و اطلاع رسانی دقیق از طریق همه ی رسانه ها و روابط عمومی ها می توان این فضا را از بین برد.

حسین زادگان افزود: نهاد های اطلاع رسانی در بدنه دولت با انعکاس درست خدمات دولت در ابعاد مختلف با رویکرد کارشناسی انگیزه و امید را در جامعه افزایش می دهند و توان مردمی و دولتی را بهترین شکل به هم نزدیک می کنند زیرا اعتماد آفرینی،حفظ و تقویت سرمایه اجتماعی و پیشبرد هدفمند امور با انعکاس هنرمندانه و حرفه ای خدمات و دستاورد های دولت و نظام اسلامی باید توسط نهاد های اطلاع رسانی دولت محقق گردد.

به گفته وی، خدمات شایسته ای در این دولت به مردم ارایه شد که باید برای مردم به درستی تشریح شود و لازم است از ابزارها و ظرفیت های جدید خصوصا فضای مجازی به نحو شایسته استفاده گردد.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت