صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 


 

 

آخرين خبرها

يكشنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۷
سخت گیری بانک ها دلیل کندی جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران است سخت گیری بانک ها دلیل کندی جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران است
شمال آنلاین: استاندار مازندران اظهار داشت:سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات را دلیل دیگری بر کندی در جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران برشمرد.
قوانین مسدودساز اروپا با تحریم‌های اصلی آمریکا درگیر نمی‌شود قوانین مسدودساز اروپا با تحریم‌های اصلی آمریکا درگیر نمی‌شود
شمال آنلاین: پس از اعلام اجرای «قوانین مسدودساز تحریم»، برخی تحلیلگران با هیجان بسیار از تغییرات بنیادی در سیاست اروپا، شکاف اروپا و آمریکا و حتی شورش اروپا علیه آمریکا نوشتند.
 ۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است ۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است
شمال آنلاین: بهادر با تاکید بر اینکه هر اداره‌ای دولتی که ملک در اختیار خود دارد باید مستندسازی کند افزود: تاکنون ۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است.
دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و یونان لغو شد
دیدار دوستانه تیم ملی فوتبال ایران و یونان لغو شد شمال آنلاین: بر اساس برنامه مقرر بود در تاریخ ۲ ژوئن بعد از دیدار دوستانه تیم ملی کشورمان مقابل ترک‌ها  شاگردان کی‌روش در خاک ترکیه به مصاف یونان بروند.
سخت گیری بانک ها دلیل کندی جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران است
سخت گیری بانک ها دلیل کندی جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران است شمال آنلاین: استاندار مازندران اظهار داشت:سخت گیری بانک ها در پرداخت تسهیلات را دلیل دیگری بر کندی در جذب تسهیلات اشتغال روستایی در مازندران برشمرد.
فاز دوم بوستان ملل به مساحت ۳۲۲ هکتار در راستای توسعه گردشگری و امیدآفرینی
فاز دوم بوستان ملل به مساحت ۳۲۲ هکتار در راستای توسعه گردشگری و امیدآفرینی شمال آنلاین- معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری گفت: یکی از نتایج اجرای فاز دوم بوستان ملل باز شدن منظر شهری رودخانه در محدوده مورد طرح و ایجاد محور سبز حفاظتی در حاشیه رودخانه تجن جهت ارتقاء کیفیت زیست شهری است.
دشت ۴۰۰ هکتاری چمستان نور به عنوان منطقه ویژه گردشگری شد
 دشت ۴۰۰ هکتاری چمستان نور به عنوان منطقه ویژه گردشگری شد شمال آنلاین: فرماندار شهرستان نور بیان داشت: دشت ۴۰۰ هکتاری چمستان به عنوان منطقه ویژه گردشگری انتخاب شد.
روابط عمومی شهرداری بابل، رکورد دار اجرای دقیق اصل" دانستن حق مردم است" شد
روابط عمومی شهرداری بابل، رکورد دار اجرای دقیق اصل" دانستن حق مردم است" شد شمال آنلاین: مجیدعرب فیروزجایی/ روابط عمومی قلب تپنده سازمان و حلقه اتصال بین دستگاهها و مردم است و برای نهادی چون شهرداری که مجموعه ای متشکل از چندین سازمان است و همچنین بخش اعظمی از بودجه آن از محل مشارکت عمومی و از جیب مردم است، اهمیت محوری دارد.
محدودسازی گشت ارشاد توسط شورای شهر
محدودسازی گشت ارشاد توسط شورای شهر شمال آنلاین؛ مسجدجامعی، عضو شورای شهر تهران با اشاره به برخورد خشونت‌آمیز گشت ارشاد در یکی از پارک‌های تهران گفت: قسمتی از کار و وظیفه ما در شورای شهر تهران به بحث حقوق شهروندی برمی‌گردد.
بانک‌ها؛ سرنخ همه پرونده‌های فساد
بانک‌ها؛ سرنخ همه پرونده‌های فساد شمال آنلاین: شنیده شد که غلامرضا مصباحی‌مقدم گفت: اکنون سرنخ عمده مشکلات و فسادهایی موجود در کشور، بانک است. پرونده فسادی پیدا نمی‌کنید که سرنخ آن بانک نباشد.
قوانین مسدودساز اروپا با تحریم‌های اصلی آمریکا درگیر نمی‌شود
قوانین مسدودساز اروپا با تحریم‌های اصلی آمریکا درگیر نمی‌شود شمال آنلاین: پس از اعلام اجرای «قوانین مسدودساز تحریم»، برخی تحلیلگران با هیجان بسیار از تغییرات بنیادی در سیاست اروپا، شکاف اروپا و آمریکا و حتی شورش اروپا علیه آمریکا نوشتند.
نقش روابط عمومی در تلطیف اوضاع و اصلاح برخی ذهنیت ها اساسی است
نقش روابط عمومی در تلطیف اوضاع و اصلاح برخی ذهنیت ها اساسی است شمال آنلاین- نائب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه نمی توان از ظرفیت های بالایی که در حوزه روابط عمومی نهفته است، غافل بود اظهار داشت: عملکرد ما بعنوان منتخبان مردم همواره با موجی از تخریب ها مواجه بوده و هست بنابراین نقش روابط عمومی در این فعل و انفعالات که همانا تلطیف اوضاع و اصلاح برخی ذهنیت ها می باشد، اساسی است.
ضرورت مدیریت مصرف برق در تابستان و همراهی مردم مازندران در صرفه جویی
ضرورت مدیریت مصرف برق در تابستان و همراهی مردم مازندران در صرفه جویی شمال آنلاین: تجربه نشان داده است که رشد اقتصادی و توسعه صنعتی که از پایه های اصلی پیشرفت در عرصه فن آوری و رسیدن به اقتدار سیاسی و استقلال ملی هستند تا اندازه زیادی با استفاده درست و منطقی از منابع انرژی ارتباط دارند.
۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است
 ۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است شمال آنلاین: بهادر با تاکید بر اینکه هر اداره‌ای دولتی که ملک در اختیار خود دارد باید مستندسازی کند افزود: تاکنون ۳۵ درصد املاک دولتی در مازندران بدون سند است.
میلیاردها تومان برای ایجاد منابع آبی جدید هزینه می شود ولی هیچ مدیریتی نیست
میلیاردها تومان برای ایجاد منابع آبی جدید هزینه می شود ولی هیچ مدیریتی نیست شمال آنلاین: سیدمحمدرضا رضوی با اشاره به اینکه میلیاردها تومان برای ایجاد منابع آبی جدید از جمله برای سدسازی، بارورسازی ابرها و چاه‌ها هزینه می‌کنیم ولی در مصرف هیچ مدیریتی نداریم، تصریح کرد: می‌توانیم با میلیون‌ها تومان از هدررفت آب جلوگیری کنیم.
نصب ۱۹۵ دستگاه ترانس کم تلفات در سال ۹۶
نصب ۱۹۵ دستگاه ترانس کم تلفات در سال ۹۶ شمال آنلاین: مهندس نورعلی قاسمی با اشاره به اینکه کاهش تلفات در برق یکی از عوامل مؤثر در تحقق اقتصاد مقاومتی است، گفت: در سال ۹۶ در سطح استان ۱۹۵ دستگاه ترانس کم تلفات نصب شد.
خیلی از نمایندگان متن برجام را حتی نخواندند/مسئولان ما در مذاکرات برجام ساده‌لوحانه برخورد کردند
خیلی از نمایندگان متن برجام را حتی نخواندند/مسئولان ما در مذاکرات برجام ساده‌لوحانه برخورد کردند شمال آنلاین:آیت‌الله سیدرحیم توکل با بیان اینکه در مذاکرات برجام مسئولان ما ساده‌لوحانه برخورد کردند، ادامه داد: نمی‌شد که مسئولان ما بدعهدی آمریکا را پیش‌بینی نکرده باشند، لذا پذیرش نابودی بسیاری از زمینه‌ها و دستاوردهای ما صحیح نبود.
باز هم ووشو مازندران در کشور درخشید/هیات ووشو مازندران جزء سه هیات برتر ایران شد
باز هم ووشو مازندران در کشور درخشید/هیات ووشو مازندران جزء سه هیات برتر ایران شد شمال آنلاین: دکتر علیرضا قهاری بیان داشت:بر اساس ارزیابی های انجام شده، هیات های ووشوی استان اصفهان، زنجان و مازندران به عنوان برترین هیات های سال ۹۶ معرفی شده و به ترتیب در رتبه های اول تا سوم قرار گرفتند.
كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت