صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 


 

 

آخرين خبرها

سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
۷۱۵ کانون فرهنگی مساجد در مازندران روستایی است ۷۱۵ کانون فرهنگی مساجد در مازندران روستایی است
شمال آنلاین:  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: هزار و ۱۲۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان تاسیس شدند که از این تعداد ۷۱۵ کانون های روستایی و مابقی کانون های شهری هستند.
نوسانات قیمت‌های بازار شب عید و تماشاگرانی از جنس مستضعفان نوسانات قیمت‌های بازار شب عید و تماشاگرانی از جنس مستضعفان
شمال آنلاین:آنچه که از بازار این روزهای منتهی به شب عید مشاهده می‌شود تلاطم قیمت‌ها است که در این بین تماشاگرانی از جنس مستضعفان توان نزدیک شدن به بازار را ندارند.
مچ‌گیری استاندار از مدیران بانک‌ها تا دغدغه خرید کالای ایرانی در روزهای پایانی سال مچ‌گیری استاندار از مدیران بانک‌ها تا دغدغه خرید کالای ایرانی در روزهای پایانی سال
شمال آنلاین:جلسه کارگروه اشتغال استان مازندران با حاشیه‌های جالبی از جمله مچ‌گیری استاندار از مدیران بانک‌ها در ارتباط با پرداخت تسهیلات خود اشتغالی سامانه کارا همراه شد.
اعزام ۲۵۰ خادم الشهدا به راهیان نور
اعزام ۲۵۰ خادم الشهدا به راهیان نور شمال آنلاین- مسئول سازمان اردویی راهیان نور و گردشگری سپاه کربلا گفت: زائران هشت استان در اردوگاه شهدای راهیان نور استان در خرمشهر اسکان یافتند.
استقبال زائران راهیان نور از یادمان هفت‌تپه افزایش یافت
استقبال زائران راهیان نور از یادمان هفت‌تپه افزایش یافت شمال آنلاین- مسئول یادمان شهدای هفت‌تپه با اشاره به حضور خانواده‌های شهدا در یادمان هفت‌تپه گفت: استقبال زائران راهیان نور از یادمان هفت‌تپه افزایش یافت.
برپایی ۵ نمایشگاه ملی صنایع دستی نوروزی در مازندران
برپایی ۵ نمایشگاه ملی صنایع دستی نوروزی در مازندران شمال آنلاین- سرپرست اداره کل میراث فرهنگی مازندران به برگزاری پنج نمایشگاه در شهرهای رامسر، ساری، نوشهر، چالوس و عباس آباد بهشهر در سطح ملی اشاره کرد و افزود: مابقی نمایشگاه‌ها در سطح منطقه‌ای و استانی است که از دوم فروردین آغاز به کار می‌کنند.
هفت نمایشگاه سیاه چادر در مازندران برپا شده است
هفت نمایشگاه سیاه چادر در مازندران برپا شده است شمال آنلاین- جانشین رئیس ستاد خدمات سفر مازندران از برپایی هفت نمایشگاه سیاه چادر (عشایر) در مازندران خبر داد و گفت: این چادر ها برای نخستین بار با همکاری اداره کل عشایر مازندران در ایام نوروز برپا شده است.
هفت تپه، محل خودسازی رزمندگان سپاه مازندران
 هفت تپه، محل خودسازی رزمندگان سپاه مازندران شمال آنلاین- جانشین فرمانده لشگر ۲۵ کربلاگفت: رزمندگان مازندرانی در هفت تپه برای معراج به سوی حق به خودسازی رسیده و آماده ی پیوستن به خدا می شدند.
طرح جامع یکپارچه سازی سیستم شهرسازی اجرا شود
طرح جامع یکپارچه سازی سیستم شهرسازی اجرا شود    شمال آنلاین- نائب رئیس شورای شهر ساری گفت: طرح جامع یکپارچه سازی سیستم شهرسازی در سال ۹۷ به صورت جدی اجرا شود.
شهرداری ساری در زمینه تحقق دولت الکترونیک پیشرو باشد
شهرداری ساری در زمینه تحقق دولت الکترونیک پیشرو باشد شمال آنلاین-نائب رئیس شورای شهر ساری گفت: شهرداری ساری باید در سال ۹۷ به سمت دولت الکترونیک حرکت کند و سیستم یکپارچه شهرسازی را در دستور کار قرار دهد.
باید به فکر جنگل هایمان باشیم/ باید جنگل های خود را مدیریت کنیم
باید به فکر جنگل هایمان باشیم/ باید جنگل های خود را مدیریت کنیم شمال آنلاین- مدیر کل محیط زیست مازندران با تاکید بر اینکه باید جنگل های خود را مدیریت کنیم گفت: توجهات در بخش گردشگری طبیعی براساس اصول نیست و از جنگل‌ها چیزی باقی نمانده، از دهه ۵۰ تا ۶۰، ۳.۵ میلیون هکتار جنگل داشتیم و اکنون به کمتر از ۲ میلیون هکتار رسیده است.
۷۱۵ کانون فرهنگی مساجد در مازندران روستایی است
۷۱۵ کانون فرهنگی مساجد در مازندران روستایی است شمال آنلاین:  مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران گفت: هزار و ۱۲۹ کانون فرهنگی و هنری مساجد در استان تاسیس شدند که از این تعداد ۷۱۵ کانون های روستایی و مابقی کانون های شهری هستند.
تجلیل از بانوان نمونه توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن
تجلیل از بانوان نمونه توزیع نیروی برق مازندران به مناسبت ولادت حضرت فاطمه (س) و روز زن شمال آنلاین:مشاور امور بانوان مدیرعامل توزیع نیروی برق مازندران گفت: با حضور مدیران عامل صنعت آب و برق مازندران و همچنین مدیرکل بانوان استانداری مازندران از بانوان نمونه تجلیل شد.
پیام آیت الله توکل بمناسبت روز شهید/فرهنگ شهادت است که ایثار را به اوج می‌رساند
پیام آیت الله توکل بمناسبت روز شهید/فرهنگ شهادت است که ایثار را به اوج می‌رساند شمال آنلاین: نماینده مردم مازندران در خبرگان رهبری در پیامی اظهار داشت:فرهنگ شهادت است که ایثار را به اوج می‌رساند.
باز هم ووشو مازندران در کشور درخشید/هیات ووشو مازندران جزء سه هیات برتر ایران شد
باز هم ووشو مازندران در کشور درخشید/هیات ووشو مازندران جزء سه هیات برتر ایران شد شمال آنلاین: دکترعلیرضا قهاری اظهار داشت: فدراسیون ووشو پس از بررسی شاخص های گوناگون، اصفهان، البرز و مازندران را به عنوان هیات های برتر ووشوی کشور در سال ۹۵ معرفی کرد.
دوران دفاع مقدس دوران طلایی هر مسلمان ایرانی است/اعزام بیش از ۱۰ هزار نفر و۳۵۰۰ نفر در بخش دانش آموزی ودانشجویی به راهیان نور
دوران دفاع مقدس دوران طلایی هر مسلمان ایرانی است/اعزام بیش از ۱۰ هزار نفر و۳۵۰۰ نفر در بخش دانش آموزی ودانشجویی به راهیان نور شمال آنلاین- عسگر مجیدی معاون اجرایی و رئیس ستاد راهیان نور سپاه کربلا به مناسبت روز ملی راهیان نور گفت : اردوهای راهیان نور احیا کننده وترویج دهنده فرهنگ وایثار وشهادت است ایثار وشهادت وجهاد نه تنها جزء فرهنگ ما بلکه ریشه در اعتقاد وباور ما دارد.
تلاش بی وقفه زحمتکشان توزیع برق در بابل/مانور بهسازی شبکه های برق موزیرج
تلاش بی وقفه زحمتکشان توزیع برق در بابل/مانور بهسازی شبکه های برق موزیرج شمال آنلاین: گزارش تصویری مانور بهسازی شبکه های فشار قوی و شبکه های فشار ضعیف برق موزیرج بابل با حضور ۶۵ سیمبان و با مدیریت مهندس اسلامی مدیرامور برق جنوب بابل، مهندس یکتا مدیر امور شهرستان  و همکاران سطح شرکت توزیع نیروی برق مازندران
نوسانات قیمت‌های بازار شب عید و تماشاگرانی از جنس مستضعفان
نوسانات قیمت‌های بازار شب عید و تماشاگرانی از جنس مستضعفان شمال آنلاین:آنچه که از بازار این روزهای منتهی به شب عید مشاهده می‌شود تلاطم قیمت‌ها است که در این بین تماشاگرانی از جنس مستضعفان توان نزدیک شدن به بازار را ندارند.
كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت