صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
مدیرکل فرهنگ و ارشاد مازندران:

ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم

كد خبر : ۱۶۲۶۱ /  تاریخ انتشار:۱۹ مرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: از میان انبوه منابع حرفهای تازه و نو گفته شود. امید برای همه افراد مهم است که نباید تحت هیچ عنوان مردم را ناامید کرد بلکه همه ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم.

ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم

شمال آنلاین- مدیر کل فرهنگ و ارشاد مازندران گفت: از میان انبوه منابع حرفهای تازه و نو گفته شود. امید برای همه افراد مهم است که نباید تحت هیچ عنوان مردم را ناامید کرد بلکه همه ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم. به گزارش شمال آنلاین مراسم تجلیل از خبرنگاران با، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در نوشهر برگزار شد.

خبرنگاران قشر زحمتکش جامعه هستند

محمود شالویی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران در این مراسم گفت: خبرنگاران قشر زحمتکش جامعه هستند که با توجه به وسعت استان مراسم تجلیل از خبرنگاران یک هفته کم است و باید این ایام بیشتر شود.

شالویی افزود: از میان انبوه منابع حرفهای تازه و نو گفته شود. امید برای همه افراد مهم است که نباید تحت هیچ عنوان مردم را ناامید کرد بلکه همه ارمغان شادی و امید را درجامعه ترویج کنیم.

مدیرکل بانوان و خانواده استانداری مازندران در مراسم تجلیل از خبرنگاران بانوی مازندران نیز در این مراسم گفت: خبرنگاران نقش مهمی در توسعه جامعه دارند که با قدرت قلم و کلام خود جهت احقاق حق تلاش می‌کنند.


اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت