صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
معاون محیط زیست مازندران اعلام کرد:

پیش بینی ۳ مرکز اطفای حریق در مناطق حفاظت شده مازندران

كد خبر : ۱۶۲۵۴ /  تاریخ انتشار:۱۹ مرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی محیط زیست مازندران گفت: سه مرکز اطفای حریق در مناطق حفاظت شده واقع در شرق، مرکز و غرب استان پیش بینی شده است.

پیش بینی ۳ مرکز اطفای حریق در مناطق حفاظت شده مازندران

شمال آنلاین- معاون توسعه و مدیریت منابع انسانی محیط زیست مازندران گفت: سه مرکز اطفای حریق در مناطق حفاظت شده واقع در شرق، مرکز و غرب استان پیش بینی شده است.

به گزارش شمال آنلاین، محمدرضا کنعانی با بیان اینکه متولی اطفای حریق در عرصه های طبیعی محیط زیست است، اظهار کرد: در این راستا سه مرکز اطفای حریق در میانکاله، سمسکنده و البرز مرکزی تعریف شده است.

وی کمبود محیطبان را از مشکلات جدی برشمرد و افزود: ۵۲ درصد از پست های محیط زیست استان مازندران بدون تصدی است و کمبود محیط بان فشار را برحوزه محیط زیست بیشتر می کند.

کنعانی خاطر نشان کرد: میانگین جذب محیط بان در سال ۹۵ حدود ۱۶ نفر، سال گذشته شش نفر و در سال جاری نیز چهار نفر بوده است و تلاش می کنیم تا شمار محیطبانان را افزایش دهیم.

وی افزود: متاسفانه به لحاظ حقوق دریافت و مزایا جزو رده های آخر در بین دستگاه های اجرایی هستیم و براساس دستورالعمل سقف قانونی کار ۲۵۶ ساعت کار است و برای اضافه کار نیازمند تامین اعتبار هستیم.

معاون محیط زیست مازندران در زمنیه اعتبارات عمرانی گفت: اعتبارات مصوب سال گذشته نسبت به سال قبل از آن رشد داشته است.

وی به وضعیت ساختمان های اداری و محیطبانی در استان اشاره و اضافه کرد: از نظر ابنیه و ساختمان های اداری ۵۴ درصد نیازمند تعمیر و ۶۵ درصد ساختمان های محیطبانی نیازمند تعمیر است این درحالی که در تعمیر ساختمان های اداری در سال جاری روند روبه رشدی را داشتیم اما برای تکمیل تعمیرات نیازمند اعتبارات بیشتر هستیم.

معاون محیط زیست مازندران فرسودگی ناوگان را مشکلات برشمرد و میانگین عمر ناوگان محیط زیست را ۱۱ سال بیان کرد و گفت: این امر سبب می شود تا انجام ماموریت ها با مشکل مواجه شود اما در سال گذشته ۱۵۰ درصد ناوگان موتوری رشد داشته است و در سال جاری سه خودرو به ناوگان محیط زیست اضافه شد.

مهر مازندران

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت