صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران خبر داد:

نجات 1500غریق در ساحل مازندران

كد خبر : ۱۶۲۳۸ /  تاریخ انتشار:۳۱ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 1500غریق در ساحل استان خبرداد.

نجات  1500غریق در ساحل مازندران

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 1500غریق در ساحل استان خبرداد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران «دکتر مجتبی اکبری » با اعلام  استقرار بیش از یکهزار نجاتگر و ناجی غریق در 376نقطه پرخطر ساحل استان تصریح کرد: تیمهای امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز طرح کاهش غریق در اول خرداد 97 تا 29تیرماه 97 موفق شدند هزارو 500غریق را از خطر مرگ نجات دهند.

وی افزود: در همین مدت نجاتگران هلال احمر 68مصدوم حوادث دریایی را به مراکز درمانی انتقال دادند و  سه هزارو 333نفر نیز با مراجعه به پایگاهها و پست های امدادونجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات امدادی سرپایی برخوردار شدند.

مدیرعامل هلال احمر مازندران اظهار کرد: عملیات اجرایی طرح امدادونجات ساحلی در ایام تابستان با مدیریت جمعیت هلال احمر استان در قالب کمیته کاهش غریق و تلفات انسانی در نوار ساحلی مازندران در دست اجرا می باشد.

اکبری خاطر نشان کرد: جمعیت هلال احمر استان امسال نیز همانند سال گذشته با تمام توان عملیاتی و امدادی در اجرای این طرح  حضوری فعال و محوری دارد. وی همچنین به همه مسافرین و گردشگران ساحلی توصیه کرد هشدارهای نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در ساحل را جدی بگیرند و از شنا در نقاط پرخطر اجتناب نمایند.

وی افزود: دراین عملیاتها 25دستگاه آمبولانس و خودروی پشتیبانی،60دستگاه موتورسیکلت، 10 فروند قایق نجات و 13 فروند جت اسکی  مشارکت داشتند.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت