صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
رئیس اتاق بازرگانی مازندران:

«ارزش افزوده» قیمت تمام شده تولید را افزایش می دهد

كد خبر : ۱۶۲۲۸ /  تاریخ انتشار:۳۰ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین-رئیس اتاق بازرگانی مازندران ارزش افزوده را از چالش های بخش تولید برشمرد و آن را سبب افزایش قیمت تمام شده تولید دانست.

«ارزش افزوده» قیمت تمام شده تولید را افزایش می دهد

شمال آنلاین-رئیس اتاق بازرگانی مازندران ارزش افزوده را از چالش های بخش تولید برشمرد و آن را سبب افزایش قیمت تمام شده تولید دانست.

به گزارش شمال آنلاین، عبدالله مهاجر پیش ازظهر شنبه در مراسم هفته صنعت و معدن به مشکلات فراروی صنعتگران استان اشاره و اضافه کرد: چهار هزار واحد صنعتی و تولیدی در استان فعالیت دارند و برای تعالی اقتصادی کشور و استان تلاش می کنند.

وی افزود: شرایط امروز در حوزه صنعت و دیگر بخش ها و حوزه های اقتصاد سبب شده تا با مشکلات عدیده ای مواجه باشیم و اگر نگاه بر این است که بخش خصوصی در کنار بخش دولتی در جنگل اقتصادی قرار گیرد باید حمایت های دوحانبه صورت گیرد.

وی ادامه داد: تولیدکننده باید حمایت دولت را لمس کند و اگر برای مشکلات ارزی تدبیری بهتری صورت می گیرد در جایگاه کنونی قرار نمی گرفتیم.

مهاجر با اشاره به سال حمایت از کالای ایرانی و تولید ملی به وظایف دولت و بخش خصوصی برای تحقق این شعار اشاره کرد و گفت: مشکلات بانکی از جمله مشکلات است و حمایت از کالای ایران با وامهای با سود بالا محقق نمی شود.

رئیس اتاق بازرگانی مازندران، گفت: در جنگ اقتصادی چاره ای نداریم در کنار یکدیگر قرار گیریم و مشکلات را حل کنیم و در حال حاضر ارزش افزوده از جمله چالش ها است زیرا ارزش افزوده ۱۰ درصد قیمت تمام شده تولید را افزایش می دهد و این موضوع را باید بسیار جدی گرفت.

وی با عنوان اینکه بخش خصوصی سربازان نظام و کشور به شمار می روند گفت: ابزار تولید در دست دولت است و برای حل مشکلات باید استانداران را تام الاختیار کرد و اکنون واقعیت های جامعه به درستی به دولت منتقل نمی شود.

مهر

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت