صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران:

دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود

كد خبر : ۱۶۱۹۸ /  تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی، بی بندوباری و تفرقه در خانواده ها می شود.

دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی می شود

شمال آنلاین- مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران گفت: دوری از قرآن کریم سبب بی بصیرتی، بی بندوباری و تفرقه در خانواده ها می شود.

به گزارش شمال آنلاین، حجت الاسلام ابراهیم حیدری پیش ازظهر دوشنبه در چهل و یکمین دوره مسابقات استانی قرآن کریم در ساری بابیان اینکه به محافل قرآنی و خدمت به مردم در کشور فخر می کنیم افزود: هرچه از عزت و اقتدار داریم به برکت سفره قرآنی، هوشیاری و بصیرت و پیروی از ولایت است.

وی اظهار داشت: هرجا تفکر و نوای قرآن وجود داشته باشید، خروجی آن شهدای گرانقدر اسلامی است و شهدای مدافع حرم نیز بر سر سفر قرآن و ولایت درس گرفته اند و مسئولان باید برای اقامه محافل قرآنی تلاش کنند.

حجت الاسلام حیدری گفت: انس با قرآن سبب می شود تا پرده های جهالت و گمراهی کنار رود و قران کریم کتاب حق الهی است و دوری از قرآن بی بصیرتی به همراه خواهد آورد.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه مازندران یادآور شد: دوری از قرآن به معنی دوری از ولایت و رهبری است و همه آحاد بشر به قرآن و انس با کلام وحی نیازمند هستند.

وی گفت: چهل و یکمین دوره مسابقات قرآنی به مدت چهار روز و با حضور قاریان بین المللی و استانی برگزار می شود و ۷۰۰ نفر به مرحله استانی مسابقات راه یافته اند.

حجت الاسلام حیدری تصریح کرد: ۲۰ مرحله شهرستانی قرآن کریم در استان برگزار شد و نفرات برتر به مسابقات استانی راه یافته اند و منتخبان مرحله استانی به مسابقات کشوری راه خواهند یافت.

مهر

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت