صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

مشترکان ۱۱۰ میلیارد تومان به برق مازندران بدهی دارند

كد خبر : ۱۶۱۳۴ /  تاریخ انتشار:۰۷ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران میزان بدهی مشترکان به شرکت توزیع برق استان را بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان بیان کرد.

مشترکان ۱۱۰ میلیارد تومان به برق مازندران بدهی دارند

شمال آنلاین- مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران میزان بدهی مشترکان به شرکت توزیع برق استان را بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان بیان کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از مهر، قاسم شهابی بعدازظهر چهارشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان آمل بابیان اینکه شهرستان آمل از بزرگ‌ترین حوزه‌های کاری توزیع برق استان مازندران است، افزود: این شهرستان بیش از ۲۳۰ هزار اشتراک دارد و ۱۸ درصد مصرف برق استان مازندران را در برمی‌گیرد.

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان مازندران با اشاره به اینکه این شهرستان جزو پرمصرف‌ترین شهرهای استان محسوب می‌شود، گفت: اکثر شهرک‌های صنعتی فعال استان در این هرستان مستقر است که این امر موجب مصرف زیاد برق می‌شود.

وی بابیان اینکه آمل ازلحاظ زیرساختی تا سال ۱۳۹۴ با مشکلات زیادی برخوردار بود، افزود: علی‌رغم مشکلات مالی اقدامات زیادی در این شهرستان صورت گرفت.

شهابی با اشاره به چند پست برق در حال احداث آمل بیان کرد، تا هفته دولت دو پست در مرکز شهر آمل و منطقه چلاو به مدار وصل می‌شود که پست مرکز شهر آمل تا ۲۰ سال برق مرکز این شهر را تأمین می‌کند.

وی بابیان اینکه در روزهای اخیر شاهد کم‌آبی در جنوب کشور هستیم که این مهم موجب می‌شود تا دچار قطعی برق شویم، گفت: با مصرف کم می‌توانیم این مهم را مدیریت کنیم.

شهابی با اشاره به اینکه مشترکین استان مازندران بیش از ۱۱۰ میلیارد تومان به توزیع برق مازندران بدهکار هستند، افزود: در هفته دولت اداره توزیع برق آمل به دو اداره شرق و مرکزی تبدیل می‌شود.

وی همراهی مردم را نقطه قوتی در کاهش مصرف برق دانست و بیان کرد: از ساعت ۱۲ الی ۱۶ و ۲۰ الی ۲۴ اوج مصرف است که انتظار داریم مردم در ساعات اوج صرف خود را به حداقل برسانند زیرا در تابستان مصرف برق در مازندران به دو و نیم برابر افزایش می‌یابد.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت