صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری:

تمامی پروژه‌های شهرداری ساری پیوست گردشگری و اشتغال‌زایی دارند

كد خبر : ۱۶۰۸۱ /  تاریخ انتشار:۱۴ خرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: برای رسیدن به ساری ایده آل، موفقیت بدون توقف در اجرای پروژه های بزرگ شهرداری ساری  با پیوست فرهنگی و اشتغالزایی ادامه دارد.

تمامی پروژه‌های شهرداری ساری پیوست گردشگری و اشتغال‌زایی دارند

شمال آنلاین- نائب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: برای رسیدن به ساری ایده آل، موفقیت بدون توقف در اجرای پروژه های بزرگ شهرداری ساری  با پیوست فرهنگی و اشتغالزایی ادامه دارد.

به گزارش شمال آنلاین تعدادی از اعضای شورای اسلامی شهر ساری با حضور در ویژه برنامه معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری ساری در شب های ماه مبارک رمضان که با عنوان "شب های سکوت" در حال برگزاری است، بر اهمیت مقوله فرهنگ و لزوم توجه به آن به طریقی که همسنگ عمران و آبادانی مرکز استان باشد، تأکید کردند.

علی اکبر زلیکانی با تاکید بر شعار فرهنگ همسنگ عمران، اظهار داشت: هرچه تلاش های عمرانی گسترده و فراگیر باشد اما پیوست اجتماعی فرهنگی نداشته باشد، نتیجه بخش نخواهد بود. این یک واقعیت روشن است.

بوستان ولایت به تمام نیازهای فرهنگی پاسخ داده است

وی فازدوم بوستان ملل، بوستان بانوان، پارک جنگلی کوهستانی سی کوه تپه را از جمله بزرگترین پروژه های عمرانی در دست احداث از سوی مدیریت شهری بر شمرد و خاطرنشان کرد: بوستان ولایت پروژه بی نظیر فرهنگی تاریخی، به بسیاری از نیازهای فرهنگی پاسخ داده است.

زلیکانی به ویژه برنامه ماه رمضان در بوستان ولایت اشاره کرد و افزود: فعالیت فرهنگی که بتواند شهروندان را برای شب های متوالی جذب یک برنامه نماید، یعنی موفقیت و خلاقیت، بسیار مفید و لازم است که از این بستر برای ایجاد فرهنگ مثبت در حوزه های مربوط به حقوق و وظایف شهروندی بهره مند شد.

لجاجت و عقده گشایی انتقاد نیست

نائب رئیس شورای شهر ساری تصریح کرد: کسانی که قصد انتقاد دارند، نقد کنند اماتوجهی به میزان رضایتمندی شهروندان داشته باشند. انتقاد همراه با پیشنهاد و راهکا، دوستی و همراهی بشمار می رود، اما لجاجت و عقده گشایی، انتقاد نیست. این روش برای مردم ساری منسوخ شده است و آزموده را آزمودن خطاست.

زلیکانی به همدلی و هماهنگی اعضای شورای شهر ساری از دوره چهارم تا شورای پنجم اشاره و تصریح کرد: مردم به عملکردها توجه دارند نه به حرف، عبوری مدیری باهوش و توانمند بوده که از فضای همدلی شورا بهره برد و کمتر حرف زد و تنها به توسعه پایدار ساری اندیشید و در این راه موفق بوده و موفقیتش بدون توقف، در راستای رسیدن به ساری ایده ال ادامه دارد.


وی بر ادامه مسیر سازندگی ساری با همراهی و همدلی شورا و شهرداری ساری تاکید کرد و بیان داشت: با تلاش در اجرای فعالیت های عمرانی، فرهنگی، اقتصادی و اشتغالزایی شهری، سعی می شود به اعتماد مردم ساری پاسخ دهیم.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت