صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
معاون فنی عمرانی شهرداری ساری تاکید کرد

تسريع در روند احداث زيرگذر شهيد سيد مصطفي علمدار

كد خبر : ۱۶۰۴۷ /  تاریخ انتشار:۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین-معاون فنی عمرانی شهرداری ساری گفت: هدایت ترافیکی پروژه احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار با همکاری ادارات و مطابق نقشه ارائه شده اجرایی خواهد شد.

تسريع در روند احداث زيرگذر شهيد سيد مصطفي علمدار

شمال آنلاین-معاون فنی عمرانی شهرداری ساری گفت: هدایت ترافیکی پروژه احداث زیرگذر شهید سید مصطفی علمدار با همکاری ادارات و مطابق نقشه ارائه شده اجرایی خواهد شد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بين الملل شهرداري ساري، در جلسه اي كه به منظور  بررسي فني  و ارائه راهكارهاي ترافيكي پروژه زيرگذر شهيد سيد مصطفي علمدار و  با حضور عباس رشیدی، احمد گوران مدیر عامل سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداري مركز استان، سرهنگ حسینی جانشین راهنمایی و رانندگی شهرستان و  مهدی کرمی معاون فنی و خدمات شهری منطقه یک برگزار شد، معاون فني عمراني شهرداري ساري با تاكيد بر رعايت قوانين فني و مقررات در اجراي پروژه زيرگذر شهيد سيد مصطفي علمدار، اظهار داشت: در اين پروژه، جابجایی تأسیسات و هدایت ترافیکی خودروها در دستور كار قرار گرفته است و با همكاري ادارات مربوطه و مطابق نقشه، اجرايي خواهد شد.

رشيدي به اقدامات مديريت شهري در راستاي روان سازي ترافيك اشاره کرد و افزود: پروژه هايي مانند زيرگذر فرح آباد، زيرگذرهاي بلوار داراب و منطقه ذغالچال سهم موثري در رفع معضل ترافیک شهر ساری و تسهیل در عبور و مرور شهروندان داشته است و در اين راستا پروژه تقاطع غير هم سطح شهيد سيد مصطفي علمدار در ميدان هلال احمر نيز عملياتي خواهد شد.

معاون فنی و عمرانی شهرداری ساری با اشاره به بار ترافيكي  ميدان هلال احمر اظهار کرد: شهرداري منطقه يك و سازمان حمل و نقل و ترافيك شهرداري نسبت به ترميم آسفالت و اصلاح مسير تردد اين منطقه در حين اجراي پروژه اقدام نمايند.

رشیدی در پایان ضمن قدرداني از تعامل و همكاري ادارات خدمات رسان با شهرداري در اجراي پروژه هاي مختلف شهري، خاطر نشان كرد: هماهنگي و تعامل مستمر ميان شهرداري و ادارات خدمات رسان مانند آب و برق و گاز روند احداث زيرگذر شهيدسيد مصطفي علمدار  را تسريع خواهد کرد.

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت