صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا:

بصیرت دینی و سیاسی ویژگی برجسته شهید مطهری بود

كد خبر : ۱۶۰۳۱ /  تاریخ انتشار:۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، بصیرت سیاسی و دینی را از ویژگی های برجسته شهید مطهری اعلام کرد.

بصیرت دینی و سیاسی ویژگی برجسته شهید مطهری بود

شمال آنلاین- مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در سپاه کربلا مازندران، بصیرت سیاسی و دینی را از ویژگی های برجسته شهید مطهری اعلام کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از مهر، حجت الاسلام یدالله غلامی صبح شنبه در همایش گرامیداشت استاد شهید مطهری در ساری اظهار داشت: همه بخش ها کمک کردند تا موفقیت عقیدتی رخ داد.

وی بر لزوم بسط بصیرت سیاسی و دینی در جامعه تاکید کرد و گفت: شهید مطهری یگانه دوران بود و بصیرت دینی و سیاسی از ویژگی های برجسته وی بوده است.

حجت الاسلام غلامی ادامه داد: شهید مطهری در دینداری مردم شبهه ایجاد نکرد و این نشان از فهم عمیق وی از مسائل دینی و سیاسی بوده است.

وی افزود: در این آشفته بازار فعالیت های مختلف دشمنان نباید فریب خورد، باید همراه ولایت حرکت کنیم تا به ساحل نجات برسیم.

سرهنگ حسین فقیه مسئول عقیدتی سیاسی سپاه کربلا نیز در این همایش با گرامیداشت یاد و خاطره شهید مطهری و تقدیر از متولیان عرصه عقیدتی و سیاسی اظهار داشت: حکمت مطهر و آثار مکتوب این شهید بزرگوار باید نشر و ترویج یابد.

وی با اشاره به ۴۰ عنوان برنامه ابلاغی سپاه و ۳۰ عنوان برنامه ابلاغی بسیج به فعالیت های عقیدی سپاه کربلا اشاره کرد و از برگزاری دوره های عقیدتی ویژه کاربران خبر داد.

وی ادامه داد: در مازندران و در مرکز آموزش باقرالعلوم نسبت به تربیت نیروها اقدام شد و دوره های مرتبی برای پاسداران و خانواده های آنان برگزار شده است.

سرهنگ فقیه با اشاره به اعزام فرماندهان توسط معاونت آموزش عقیدتی سیاسی و گذراندن دوره در مشهد مقدس، گفت: افسران وظیفه منتخب نیز در عرصه عقیدتی سیاسی به قم اعزام شدند.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت