صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
مدیرعامل بانک شهر:

بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران خدمات بانکی ارائه می‌دهد

كد خبر : ۱۶۰۱۷ /  تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیر عامل بانک شهر گفت: بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران خدمات بانکی کامل ارائه می‌دهد.

بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران خدمات بانکی ارائه می‌دهد

شمال آنلاین- مدیر عامل بانک شهر گفت: بانک شهر در نمایشگاه کتاب تهران خدمات بانکی کامل ارائه می‌دهد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل روابط عمومی بانک شهر، در نشست امضای تفاهم‌نامه مشترک میان بانک شهر و سازمان ثبت احوال کشور که با حضور حمید درخشانی‌نیا رئیس این سازمان، حسین محمد پورزرندی مدیرعامل این بانک و حسین صفری مدیر اجرایی و رفاهی سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران به منظور  ارائه خدمات به بازدیدکنندگان در نمایشگاه کتاب تهران برگزار شد، مقرر شد تا بن کارت‌های نمایشگاه کتاب پایتخت در کارت ملی هوشمند تعریف شود.

محمد پورزندی مدیرعامل بانک شهر در این جلسه اظهار کرد: طرح دریافت بن خرید کتاب از طریق کارت ملی هوشمند، طرحی خلاقانه و جدید است که برای نخستین‌بار  امسال در نمایشگاه کتاب تهران رونمایی و ارائه می‌شود.

وی خاطر نشان کرد:  با توافق انجام شده با سازمان ثبت احوال کشور این شیوه در سایر نمایشگاه‌های کتاب استانی که در نیمه‌دوم سال برگزار می‌شود.
پورزرندی با تقدیرقدردانی از بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای تسریع در روند اجرای این طرح اظهار کرد: در اجرای این طرح، عملیات بررسی و تامین زیرساخت های فنی از جمله عوامل بسیار مهم و موثر بود که با همکاری سازمان ثبت‌احوال هماهنگی بانک مرکزی اجرایی شده است.
مدیرعامل بانک شهر در ادامه به  ارائه بسته کامل خدمات بانکی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب پایتخت به اهالی کتاب  اشاره کرد و ادامه داد: اگرچه با اطمینان، طرح خرید کتاب از طریق کارت ملی هوشمند را کامل‌ترین و راحت‌ترین روش برای دریافت بن‌های خرید در نمایشگاه معرفی می‌کنیم اما سایر روش های مورد استفاده در سنوات گذشته از قبیل بن کارت فیزیکی، پرداخت به صورت مجازی ( N F C ) نیز قابل ارائه و استفاده متقاضیان  است.

*نخستین بهره‌برداری از کارت ملی هوشمند

رئیس سازمان ثبت‌احوال با اشاره به اینکه تفاهم‌نامه میان بانک شهر و سازمان ثبت احوال و همچنین وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی قدمی رو به جلو برای تسهیل در ارائه خدمات به بازدیدکنندگان است، گفت: با توجه به آشنایی با  توانایی‌ها و پیشرفت‌های بانک شهر، اعلام آمادگی شد که نخستین بهره‌برداری از کارت ملی هوشمند با حمایت های این بانک و در راستای کمک به اهالی فرهنگ صورت گیرد.


*نمایشگاه کتاب تهران بزرگترین رخداد فرهنگی کشور 

حسین صفری مدیر اجرایی و رفاهی سی‌ویکمین نمایشگاه کتاب تهران نیز در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه، نمایشگاه کتاب پایتخت را بزرگترین رخداد فرهنگی کشور عنوان کرد و گفت: خوشحالیم که چنین طرح مهم و بزرگی برای نخستین بار در حوزه فرهنگ رقم می‌خورد چرا که این حوزه یکی از کلیدی‌ترین بخش‌ها در کشور محسوب می‌شود.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت