صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
نایب رئیس شورای شهر ساری:

شوراها ظرفیت قابل اتکا برای پیشبرد اهداف دولت هستند

كد خبر : ۱۶۰۱۶ /  تاریخ انتشار:۲۹ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: برای مدیریت شهری نقشی در نظر گرفته شود و همه باید برای حل مشکلات اقتصادی کار کنند؛ شوراها ظرفیت قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف دولت هستند.

شوراها ظرفیت قابل اتکا برای پیشبرد اهداف دولت هستند

شمال آنلاین- نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری گفت: برای مدیریت شهری نقشی در نظر گرفته شود و همه باید برای حل مشکلات اقتصادی کار کنند؛ شوراها ظرفیت قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف دولت هستند.

به گزارش شمال آنلاین علی اکبر زلیکانی در بیست و یکمین جلسه شورای اسلامی شهر ساری که با موضوع طرح نامه‌ها، مصوبات کمیسیون‌ها و نظرات فرمانداری برگزار شد با بیان اینکه امنیت امروز کشورمان را مدیون جانفشانی‌های نیروهای مسلح هستیم، گفت: ملت ایران به این تهدیدها عادت کرده است و توان دفاعی کشورمان به‌گونه‌ای است که هیچ متجاوزی اجازه تجاوز به این آب و خاک را ندارد.

میراث فرهنگی باید محور ایجاد اشتغال باشد 

وی بیان کرد: در پی انتقاد شدید اعضای شورای اسلامی شهر به برخی عملکرد شهرداری، جلسه‌ای توسط شهردار با حضور معاونان و شهرداران مناطق برگزار شد که دستوراتی در آن داده و برای اولین‌بار اتفاق افتاد و فاز دوم پروژه پارک ملل از امروز شروع شده است.

زلیکانی افزود: در ساختار شهرداری اشکالاتی وجود داشت که طی جلسه با شهردار اصلاح و اختیارات پرداخت به معاونان داده شد.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری تأکید کرد: معاون اداری و مالی شهرداری ملزم شده است که در صحن شورا حضور یابد و جزئیات بودجه را به اطلاع اعضای شورا برساند.

زلیکانی خاطرنشان کرد: میراث فرهنگی که نامش را تریلی هم نمی‌کشد، باید محور ایجاد اشتغال باشد و از خواب زمستانی بیدار شده و یک گوشه کار را بگیرد.

افتتاح بوستان ولایت در نیمه شعبان

وی عنوان کرد: نامه‌ای از طرف شورای شهر به استاندار زده شد که حاوی نکات مهمی است و اینکه مدیریت شهری در تصمیم‌گیری‌ها نقش نداشته و بعد از تصمیم‌گیری‌ها وجود خارجی ندارند.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری تصریح کرد: برای مدیریت شهری نقشی در نظر گرفته شود و همه باید برای حل مشکلات اقتصادی کار کنند؛ شوراها ظرفیت قابل اتکایی برای پیشبرد اهداف دولت هستند.

این مسئول گفت: ادامه مسیر قارن پروژه مهمی است که شهردار در آن جلسه اعلام کرد که به سرانجام برسد اما منابع مورد استفاده برای اجرای پروژه از اربیل عراق بیاید که مبادلات بانکی نداریم.

نایب رئیس شورای اسلامی شهر ساری اظهار کرد: قانون راهنمایی و رانندگی اجرا نشده و تا دو ساعت توقف در کنار خیابان مشمول هزینه نمی‌شود؛ باید به پارکبان‌ها که قشر زحمت‌کش هستند، آموزش داده شود.

زلیکانی تأکید کرد: بوستان ولایت در عید مبعث افتتاح نشد و یقیناً در نیمه شعبان افتتاح می‌شود

 فارس

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت