صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
نائب رئیس شورای شهر ساری تاکید کرد

ضرورت اصلاح ساختار معیوب و فسادانگیز شهرداری ساری

كد خبر : ۱۶۰۰۷ /  تاریخ انتشار:۲۲ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- نائب رئیس شورای شهر ساری خواستار اصلاح ساختار معیوب و فسادانگیز شهرداری ساری شد.

ضرورت اصلاح ساختار معیوب و فسادانگیز شهرداری ساری

شمال آنلاین- نائب رئیس شورای شهر ساری خواستار اصلاح ساختار معیوب و فسادانگیز شهرداری ساری شد.

به گزارش شمال آنلاین، علی اکبر زلیکانی در بیستمین جلسه علنی شورای شهر ساری با بیان اینکه شهر ساری به عنوان شهر ساحلی شناحته می شود اظهار کرد: به خاطر از دست دادن پلاژ شهرداری ساری، گلایه ای داشتیم زیرا این پلاژ از سال 38 طی صورتجلسه ای به شهرداری ساری واگذار شده اما تا به این لحظه هیچ اقدام قضایی برای استیفای حقوق از دست رفته مردم صورت نگرفته است.

وی با بیان اینکه پلاژ شهرداری متعلق به شهرداری ساری است تصریح کرد: زمین صفرآباد ساری به مساحت یک هکتار فنس‌کشی کرده و شخم زده شده است. سند این زمین به نام شهرداری ساری است و دهیاری روستای صفرآباد از آن بهره‌برداری می‌کند و صدایی از شهرداری بلند نشد.

زلیکانی در ادامه افزود: ساخت فاز سوم پروژه پارک ملل از سه سال قبل آغاز شده است اما اراده ای برای اتمام آن وجود ندارد.

شهرداری شورای شهر ساری را به حساب نمی آورد

نائب رئیس شورای شهر سار با بیان اینکه به نظر میرسد در شهرداری اراده ای برای پاسخگویی به شورا وجود ندارد، گفت: شهرداری در پی آن نیست که جزئیات بودجه در شورا بررسی شود. چرا جزئیات بودجه به اطلاع شورا نمی رسد.

وی در جلسه علنی شورای شهر ساری از سازندگان سریال پایتخت ۵ تشکر کرد و یادآور شد: اصلا احساس نکردم به مازندرانی‌ها توهین شده است زیرا بزرگان و علمای ما با این لهجه صحبت می کردند و حمله کنندگان به این سریال نظر شخصی خود را اعلام کرده اند.

زلیکانی در ادامه تصریح کرد: موج سواری هایی در مورد این سریال از سوی هم استانی ها صورت گرفت که البته جواب نمی دهد.

این مسئول با طرح این پرسش که شهرداری مشغول به چه کاری است و درآمدش بر چه مبنایی است؟ تصریح کرد: بارها درباره اصلاح ساختار معیوب و فسادانگیز شهرداری ساری صحبت کردم، متاسفانه همه حرف می‌زنیم و در مقام عمل، کاری نمی‌کنیم.

زلیکانی در ادامه با انتقاد از شهرداری ساری گفت: چرا شهرداری گزارش هفتگی تهاتر را ارسال نمی‌کند، و از مظلومیت اعضای شورا سو استفاده می شود شهرداری، شورای شهر ساری را به حساب نمی‌آورد.

وی در ادامه اظهار کرد: اگر شهرداری ساری خود را ملزم به قانون می‌داند الان بر چه مبنایی حرکت می‌کند در حالی که جزئیات بودجه هنوز تصویب نشده است. گویا بودجه کاغذ پاره است.

نائب رئیس شورای شهر ساری با بیان اینکه تاکنون سعی کردم انتقاد علنی از عملکرد شهرداری نداشته باشم گفت: در تمام سالهای فعالیتم تعامل خود با شهرداری را نشان داده در فضای صمیمی تذکرات لازم را عنوان کرده ام اما به نظر می‌رسد شهرداری در حال سوءاستفاده از این وضعیت است.

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت