صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
مدیرکل فرودگاه‌های مازندران اعلام کرد

اعزام بیش از 32 هزار مسافر نوروزی از فرودگاه‌های مازندران

كد خبر : ۱۶۰۰۱ /  تاریخ انتشار:۱۹ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: نوروز امسال 32هزار و 337 مسافر با 313 پرواز از فرودگاه‌های مازندران اعزام و پذیرش شدند.

اعزام بیش از 32 هزار مسافر نوروزی از فرودگاه‌های مازندران

شمال آنلاین- مدیرکل فرودگاه‌های مازندران گفت: نوروز امسال 32هزار و 337 مسافر با 313 پرواز از فرودگاه‌های مازندران اعزام و پذیرش شدند.

به گزارش شمال آنلاین، سعدالله وطن‌خواه، اظهار کرد: تعداد پروازهای ورودی و خروجی طی ایام نوروزی در فرودگاه ساری211 پرواز، فرودگاه نوشهر 68 پرواز و فرودگاه رامسر 34 پرواز بوده که درمجموع 32هزار و 337 مسافر اعزام و پذیرش و 313 پرواز از فرودگاه‌های مازندران انجام شد.

وی بیان کرد: از 25 اسفند ماه سال گذشته تا 13 فروردین ماه امسال در فرودگاه ساری 26 هزار و 78 مسافر، 4 هزار و 314 مسافر در فرودگاه نوشهر و یک‌هزار و 945 مسافر در فرودگاه رامسر اعزام و پذیرش شدند.

مدیرکل فرودگاه‌های مازندران با اعلام اینکه کارهای عمرانی بسیار خوبی در هر سه فرودگاه‌های مازندران در سال گذشته انجام شد، اضافه کرد: مهم‌ترین آن تملک اراضی به مساحت 10 هکتار  به ارزش 14 میلیارد تومان برای نصب سامانه ILS در فرودگاه ساری بوده است.

این مسؤول تصریح کرد: به‌دلیل  جاذبه‌های گردشگری در مازندران و استقبال هم‌استانی‌ها و دیگر هم‌وطنان از پروازهای داخلی و خارجی از هر سه فرودگاه مازندران و باتوجه به آماده بودن زیرساخت‌ها دراین فرودگاه‌ها، امسال افزایش پروازهای داخلی در دستور کار ما قرار دارد.

وطن‌خواه گفت: در سال 97 توسعه اراضی از سمت باند 16  فرودگاه ساری، توسعه اپرون (توقف هواپیما) در فرودگاه ساری، اجرای بخشی از دیوار حفاظتی، پروژه زه‌کشی و فاضلاب و دیگر ریز پروژه‌های فرودگاه‌های استان، افزایش پروازها در فرودگاه نوشهر و بهره‌برداری از باند جدید فرودگاه رامسر را در دستور کار داریم.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت