صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
رئیس سازمان آتش نشانی ساری:

آتش سوزی انبار مواد غذایی در ساری اطفا شد /امداد در ۱۰۳ حادثه

كد خبر : ۱۵۹۹۳ /  تاریخ انتشار:۱۶ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از اطفای حریق انبار مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.

آتش سوزی انبار مواد غذایی در ساری اطفا شد /امداد در ۱۰۳ حادثه

شمال آنلاین-رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از اطفای حریق انبار مواد غذایی در این شهرستان خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین، حسن کلانتری بابا بیان اینکه حوالی ساعت ۴ صبح پنجشنبه حریق انبار بزرگ مواد غذایی در ساری به این مرکز اعلام شد گفت: برای اطفای حریق این حادثه ۶۰ نیرو و ۱۰ خودرو آتش نشانی استفاده و در نهایت با تلاش فراوان این مجموعه حریق اطفا شد.

رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری ساری از امداد رسانی به ۱۰۳ حادثه طی ۱۳ روز نخست سال جاری در ساری خبر داد و با اشاره به اینکه این حوادث طی تماس شهروندان و یا سایر ارگان های امدادی به سامانه ۱۲۵ آتش نشانی اطلاع رسانی شد، افزود: با اعلام این حوادث ستاد فرماندهی عملیات آتش نشانی ساری آتش نشانان ایستگاه های ۶ گانه سازمان را برای امدادرسانی به شهروندان و مسافران حادثه دیده اعزام کرد.

کلانتری ضمن تقدیر از زحمات شبانه روزی و تلاش بی وقفه آتش نشانان در نجات جان و مال شهروندان، تصریح کرد: از مجموع عملیات های امدادی طی اول فروردین تا ۱۳ فروردین ۴۸ مورد آن اطفای حریق و ۵۵ مورد دیگر امداد و نجات است.

وی خاطر نشان کرد: در طول این مدت آتش نشانی ساری ۱۲۰ خودروی آتش نشانی به همراه ۴۵۰ مامور آتش نشان به محل حادثه اعزام کرد که خوشبختانه با تلاش آتش نشانان ، ۳۸ نفر از حوادث نجات پیدا کردند.

کلانتری با اشاره به اینکه عدم رعایت موارد ایمنی ممکن است خسارت های جبران ناپذیری را به همراه داشته باشد، گفت: متاسفانه حوادث ۱۳ روز اول سال ۳ مصدوم بر جای گذاشت.

وی همچنین در خصوص آمار حریق و حوادث ۱۳ روز اول سال جاری ، اظهار کرد: بیشترین آتش سوزی در اماکن مسکونی با ۲۳ مورد، در معابر و گذرگاه با ۱۵ مورد و بیشترین آمار حوادث با ۱۸ مورد مربوط به حوادث آسانسور گزارش شده و همچنین بیشترین علت آتش سوزی ها در طول این مدت بر اساس گزارش کارشناسان سازمان، ناشی از سوختن مواد جامد سوز با عاملیت انسانی، نشت گاز و لوازم گاز سوز و عمدی تشخیص داده شد.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت