صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷
فرمانده انتظامی مازندران:

کشف سرقت ایام نوروز در مازندران ۴۱ درصد رشد یافت

كد خبر : ۱۵۹۹۰ /  تاریخ انتشار:۱۵ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- فرمانده انتظامی مازندران از افزایش ۴۱ درصدی کشفیات سرقت در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ در سطح استان خبر داد.
کشف سرقت ایام نوروز در مازندران ۴۱ درصد رشد یافت
شمال آنلاین- فرمانده انتظامی مازندران از افزایش ۴۱ درصدی کشفیات سرقت در ایام تعطیلات نوروز ۹۷ در سطح استان خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین، سردار سیدمحمود میرفیضی گفت: استان مازندران با توجه به برخورداری از مواهب الهی و گردشگری و قرار گرفتن در مسیر ارتباطی بارگاه ملکوتی امام هشتم(ع) همه ساله در ایام تعطیلات نوروز و ایام مختلف سال پذیرای حجم گسترده ای از مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور است.

فرمانده انتظامی استان مازندران، افزود: برای تامین امنیت مردم و مسافران نوروزی، پلیس با اجرای طرح های نوروزی در حوزه های مختلف انتظامی، امنیتی،ترافیکی و اجتماعی با بسیج تمام توان و امکانات خود، اقدامات گسترده ای را در دستور کار قرار داده است.

سردار میرفیضی، خاطر نشان کرد: با اجرای طرح های نوروزی در حوزه های انتظامی شاهد افزایش ۴۱ درصدی کشفیات سرقت، ۵۵ درصدی کشفیات جرائم رایانه ای و ۴ برابری کشفیات موادمخدر در سطح استان، نسبت به مدت مشابه سال قبل بوده ایم.

ثبت بیش از 35 میلیون تردد در مازندران

وی از اقامت شبانه قریب به ۱۴ میلیون گردشگر و مسافر در استان خبر داد و گفت: از ابتدای شروع سفرهای نوروزی تا پایان اجرای طرح بیش از ۳۵ میلیون و ۸۰۰ هزار تردد در سطح استان به ثبت رسیده است که ۷ و ۷ دهم تردد کل کشور است.

سردارمیرفیضی از افزایش ۲۸ درصدی ترددها در استان خبر داد و اظهار داشت: با توجه به افزایش حجم تردد در سطح استان ۲۸ نفر از مسافران و هموطنان جان خود را در حوادث جاده ای از دست داده اند که برابر اعلام کارشناسان پلیس راه و راهور استان ۸۰ درصد این حوادث به علت واژگونی خودروها ناشی از خواب آلودگی و خستگی، سرعت زیاد و عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه عنوان شده است .

فرمانده انتظامی استان مازندران از افزایش ۲۱ درصدی تماس های مردمی با دفتر نظارت همگانی پلیس (۱۹۷) در ایام تعطیلات نوروز خبرداد و گفت: ۶۶درصد تماس ها با سامانه ۱۹۷ مربوط به قدردانی از عملکرد کارکنان انتظامی در تعطیلات نوروز بوده است .

سردار میرفیضی،توجه به اقدامات فرهنگی و اجتماعی پلیس در راستای آگاهسازی، اطلاع رسانی و ارتقاء احساس امنیت در جامعه، راه اندازی ایستگاه های فرهنگی و اجتماعی پلیس در سطح شهرها، اجرای تئاتر درمانی در سواحل،تفرجگاه ها و همکاری با سازمان های مردم نهاد را از جمله فعالیت ها و اقدامات فرهنگی و اجتماعی پلیس در این ایام برشمرد.

فرمانده انتظامی استان مازندران با آروزی توفیق برای همه هموطنان و مسافران نوروزی به بازگشت مسافران نوروزی اشاره کرد و افزود: در حال حاضر ترافیک در محورهای مواصلاتی استان عادی و روان است.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت