صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
مدیرعامل هلال احمر مازندران اعلام کرد

خدمت‌رسانی هلال احمر مازندران به بیش از 700هزار گردشگر نوروزی

كد خبر : ۱۵۹۸۵ /  تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از خدمت‌رسانی جوانان این جمعیت به بیش از 700 هزار نفردر قالب طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی خبر داد.

خدمت‌رسانی هلال احمر مازندران به بیش از 700هزار گردشگر نوروزی

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از خدمت‌رسانی جوانان این جمعیت به بیش از 700 هزار نفردر قالب طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین، به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، مجتبی اکبری گفت: از آغاز اجرای طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی جمعیت هلال احمر استان در 28 اسفند 96 تا روز سیزدهم فروردین 97، بیش از  700 هزار گردشگر نوروزی با مراجعه به پست‌های ایمنی و سلامت این جمعیت خدمات لازم را دریافت کردند.

وی افزود: تاکنون 14 هزار نفر با مراجعه به ایستگاه‌های سلامت، 10 هزار نفر با مراجعه به خیمه‌های نماز، 14 هزار با مراجعه به فضای دوستدار کودک و بیش از 4 هزار و 800 نفر نیز در قالب طرح سحاب از  خدمات هلال احمر استان برخوردار شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران تصریح کرد: تاکنون بیش از 600 هزار بسته اطلاع‌رسانی و آموزشی نیز در میان مسافران و گردشگران توزیع شد.

این مسؤول افزود: سرنشینان بیش از 167 هزار خودرو نیز با مراجعه به پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از خدمات مورد نیاز برخوردار شدند و تاکنون بیش از 2 هزار و 333 نفر از جوانان آموزش دیده و عضو هلال احمر در این طرح مشارکت داشتند.

*پوشش امدادی هلال احمر مازندران به 496 حادثه در طرح نوروزی

اکبری از پوشش امدادی این جمعیت به 496 حادثه از آغاز طرح نوروزی خبر داد و گفت: از آغاز طرح امدادونجات نوروزی جمعیت هلال احمر استان در 25 اسفند 96 تا روز سیزدهم فروردین 97، نجاتگران و امدادگران این جمعیت موفق شدند ضمن انجام 496 عملیات امدادی در نقاط مختلف استان، خدمات مورد نیاز را به بیش از 3 هزار و 166 آسیب دیده ارائه کنند.

وی ادامه داد: ارائه خدمات امدادی سرپایی به هزار و 625 نفر، انتقال 246 مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات اسکان اضطراری به 79نفر از جمله این خدمات بوده است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در این عملیات‌ها 2 هزار و 746 نفر روز نجاتگر و امدادگر در قالب 709 تیم مجهز امدادی با بکارگیری 325 دستگاه خودرو اعم از آمبولانس و خودروهای نجات و پشتیبانی مشارکت داشتند.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت