صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران اعلام کرد

پوشش امدادی هلال احمر مازندران به 496 حادثه در طرح نوروزی

كد خبر : ۱۵۹۸۲ /  تاریخ انتشار:۱۴ فروردین ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از پوشش امدادی این جمعیت به 496 حادثه از آغاز طرح نوروزی خبرداد.

پوشش امدادی هلال احمر مازندران به 496 حادثه در طرح نوروزی

شمال آنلاین- مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران از پوشش امدادی این جمعیت به 496 حادثه از آغاز طرح نوروزی خبرداد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران مجتبی کبری گفت:از آغاز طرح امدادونجات نوروزی جمعیت هلال احمر استان در 25اسفند 96 تا روزسیزدهم فروردین 97، نجاتگران و امدادگران این جمعیت موفق شدند ضمن انجام 496عملیات امدادی در نقاط مختلف استان،خدمات موردنیاز را به بیش از سه هزار و 166 آسیب دیده ارائه نمایند.

وی تصریح کرد: ارائه خدمات امدادی سرپایی به هزار و 625نفر،انتقال 246مصدوم به مراکز درمانی و ارائه خدمات اسکان اضطراری به 79نفر از جمله این خدمات بوده است.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران خاطر نشان کرد: در این عملیاتها دوهزار و 746نفر روز نجاتگر و امدادگر در قالب 709تیم مجهز امدادی با بکارگیری 325دستگاه خودرو اعم از آمبولانس و خودروهای نجات و پشتیبانی مشارکت داشتند.

اکبری اظهار کرد: امسال جمعيت هلال احمر استان در راستاي اجراي طرح ملي امدادو نجات نوروزي با 54 پايگاه و پست ثابت و سيار امداد ونجات به ميهمانان ومسافرين نوروزي خدمت رساني خواهد کرد تا شرايط مطلوبي را براي آرامش و سفر ايمن در سطح استان فراهم نمايد.

وي افزود: در اجرای طرح امداد و نجات نوروزی علاوه بر 54ثابت و سیار ،75پست سيار موتوري ،يك دستگاه اتوبوس آمبولانس پيشرفته امدادي و يك فروند بالگرد امدادي نيز مشاركت دارند تا به فوريت هاي امدادي ميهمانان نوروزي استان در اسرع وقت پاسخ داده شود.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: در طرح امدادونجات نوروزي امسال حدود هزار نفر امدادگر ونجاتگرآموزش ديده و360نفراز پرسنل جمعيت استان حضور فعال خواهند داشت.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت