صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
فرماندار نكا خبر داد

افتتاح 24 پروژه حوزه شهری نكا در دهه فجر

كد خبر : ۱۵۷۲۹ /  تاریخ انتشار:۱۹ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- فرماندار نكا از افتتاح 24 پروژه با اعتبار بيش از 22 ميليارد ريال در حوزه شهری نكا در دهه فجر خبر داد.
افتتاح 24 پروژه حوزه شهری نكا در دهه فجر
شمال آنلاین- فرماندار نكا از افتتاح 24 پروژه با اعتبار بيش از 22 ميليارد ريال در حوزه شهری نكا در دهه فجر خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین جعفر احمدی اظهار کرد: در حوزه‌های مختلف عمران شهری، در دهه فجر امسال شاهد بهره‌برداری از 24 پروژه هستیم که بیشترین پروژه‌های دهه فجر امسال متعلق به این بخش است.

وی افزود: براساس برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان دهه فجر امسال، از 24 پروژه عمران شهری نکا در بخش‌های مختلف با اعتبار 22 میلیارد و 400 میلیون ریال بهره‌برداری و افراد مختلف این حوزه از این نعمت برخوردار شده و شاهد پیشرفت بیشتر خواهند بود.

فرماندار نکا با تشریح پروژه‌های عمران شهری افتتاحی در دهه فجر نکا گفت: جمع‌‌آوری و هدایت آب‌های سطحی به عنوان یکی از دغدغه‌های مهم شهروندان و اهلی مختلف شهر در مناطق مختلف بود که با برنامه‌ریزی انجام شده،  با حدود 3 میلیارد ریال به بهره‌برداری می‌رسد.

این مسؤول بیان کرد: بهسازی، آسفالت و اجرای جدول حاشیه رودخانه (یکشنبه‌ بازار) از دیگر پروژه‌های دهه فجر نکا است که با اعتبار 5 میلیارد ریالی به همت و تلاش شهرداری نکا بهره‌برداری می‌شود.

احمدی از بهره‌برداری 12 واحد مسکن مهر محرومان کمیته امداد امام خمینی(ره) در شهرستان نکا با اعتبار یک میلیارد و 570 میلیون ریال خبر داد و اظهار کرد: افتتاح 9 طرح اشتغال‌زایی امداد و بهزیستی با اعتبار و هزینه‌کرد 2 میلیارد و 500 میلیون ریال از دیگر پروژه‌های این دهه است.

وی از اصلاح و رنگ‌آمیزی پل‌های عابر پیاده، نورپردازی ورودی غربی و سطح شهر به همت شهرداری نکا خبر داد و خاطرنشان کرد: برای انجام این طرح‌ها یک میلیارد و 500 میلیون ریال هزینه شده است.

فرماندار نکا افتتاح  شرکت هیدرولیک و پارکینگ خودروی سنگین سیلوی نکا را از دیگر پروژه‌ها و طرح‌های افتتاحی در این دهه دانست که به همت بخش خصوصی با اعتبار و هزینه کرد 9 میلیارد ریال بهره‌برداری شده و افراد از این بخش بهره‌مند می‌شوند.

این مسؤول با اشاره به بزرگداشت دهه فجر گفت: تلاش برای بزرگداشت دهه فجر و اجرای برنامه‌های مختلف در قالب 22 کمیته از ماه‌ها قبل آغاز شد و اکنون برنامه‌های مختلف با قوت در دست انجام است.

احمدی افزود: تلاش برای مردمی‌تر کردن برنامه‌های دهه مبارک فجر و استفاده از ظرفیت تشکل‌های مردمی از جمله تأکیدات مهم در برنامه‌ریزی‌های دهه فجر امسال بود که در این بخش برنامه‌های فرهنگی مختلف در سطح شهر و روستا با محوریت مردم در حال برگزاری است.

وی اظهار کرد: برگزاری بزرگداشت دهه فجر و سی و نهمین بهار انقلاب اسلامی از جمله برنامه‌های محوری و مهم شهرستان نکا برای تبیین انقلاب و دستاوردهای نظام در مناطق مختلف است که در سطح مساجد مختلف شهری و روستایی برگزار می‌شود.

فرماندار نکا بیان کرد: بهره‌مندی تمام مردم از برنامه‌های مختلف دهه فجر و تبیین عملکردهای انقلاب و نظام و فرهنگ‌سازی در راستای بزرگداشت این دهه از وظایف مهم و اصلی همه ما در این انقلاب است.

این مسؤول افزود: برگزاری برنامه‌های متنوع در بخش‌های مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی همچون برگزاری دومین اجلاسیه نماز، افتتاح نمایشگاه صنایع دستی، برگزاری جشنواره های بومی و محلی و مسابقات فرهنگی و ورزشی از جمله برنامه‌های  این دهه در شهرستان نکا است.

احمدی گفت: همه ما مدیون رشادت‌ها و ازخودگذشتگی‌های مختلف زنان و مردانی هستیم که آگاهانه در بهمن 57 به میدان آمدند و جان شیرین خود را فدا کردند و اکنون در ادامه راه این انقلاب و استمرار خون پاک‌شان باید با خدمات‌رسانی مناسب، رهروی راستین راهشان باشیم.

فارس

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت