صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
مدیرکل امور بانوان استانداری مازندران عنوان کرد

اختصاص 1200 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به بانوان مازنی

كد خبر : ۱۵۷۲۷ /  تاریخ انتشار:۱۹ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: یک‌هزار و 200 فقره تسهیلات ۳۰ میلیون ریالی با کارمزد 4 درصد برای زنان استان اختصاص پیدا کرد.
اختصاص 1200 فقره تسهیلات قرض‌الحسنه به بانوان مازنی
شمال آنلاین- مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران گفت: یک‌هزار و 200 فقره تسهیلات ۳۰ میلیون ریالی با کارمزد 4 درصد برای زنان استان اختصاص پیدا کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از فارس، مریم جمشیدی بعد از ظهر امروز در همایش تجلیل از بانوان تاثیرگذار و برتر این شهرستان اظهار کرد: در دهه فجر امسال به شکل چشمگیر در تمام مناطق شهری و روستایی همه اموراتی که در طول سال انجام می‌شد به اجرا در آوردیم.

وی افزود: برنامه‌های دهه فجر بسیار متنوع و مفید بودند، دیدار از مراکز مختلف که مربوط به زنان و کارآفرینی بودند، برگزاری مسابقات علمی، فرهنگی و همایش‌ها و کارگاه‌های آموزشی از جمله این امور هستند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران با اشاره به مجموعه امورات معاونت امور زنان بیان کرد: آموزش‌های ارتقای تاب‌آوری و توان‌افزایی، برنامه‌های در زمینه توسعه اقتصادی، اشتغال خانگی، کارآفرینی و تحکیم خانواده به نوعی منجر به بهتر شدن وضعیت زنان و کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شوند.

این مسؤول در مورد تجلیل از بانوان تاثیرگذار گفت: مادر بودن و زن بودن یک هنر است و این جمع‌ها و مانورهای فرهنگی سبب کمتر شدن فاصله میان مسؤولان و مردم می‌شود.

جمشیدی یادآور شد: یکی از اولویت‌ها امور بانوان تهیه بانک اطلاعاتی از بانوان توانمند است، این حرکت‌ها سبب ایجاد انگیزه و امید در بانوان می‌شود.

وی تصریح کرد: قهرمانان واقعی جامعه زنان و مردان سالم و پاک هستند که برای همه لحظه‌های زندگی تلاش می‌کنند و برای مردم احترام قائل می‌شوند.

مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران افزود: زنان شهرستان گلوگاه نیز مانند بانوان دیگر شهرستان‌ها از قابلیت های بالایی برخوردارند، می‌توان باکمک بانوان بهبود وضعیت شهرستان را مشاهده کنیم، زمینه برای بهتر شدن و رفع مشکلات وجود دارد اگر مسیر توسعه از همه ظرفیت‌ها عبور کند.

جمشیدی در پایان گفت: یک‌هزار و 200 فقره تسهیلات ۳۰ میلیون ریالی با کارمزد چهار درصد برای زنان استان اختصاص پیدا کرد که تاکنون ۳۵۰ مورد از این تعداد براساس جمعیت شهرستان‌ها به آنها ابلاغ شده است.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت