صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
مدیر کل بهزیستی مازندران:

دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به مسائل اجتماعی دارد

كد خبر : ۱۵۷۲۵ /  تاریخ انتشار:۱۸ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیر کل بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به مسائل اجتماعی داشته است گفت: در راستای کمک به جامعه هدف و نیازمندان شاهد تغییرات زیادی بوده ایم.

دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به مسائل اجتماعی دارد

شمال آنلاین- مدیر کل بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به مسائل اجتماعی داشته است گفت: در راستای کمک به جامعه هدف و نیازمندان شاهد تغییرات زیادی بوده ایم.

به گزارش شمال آنلاین اورژانس123 داربکلا، مسکن مددجویی و مهد کودک پویان میاندورود همزمان با دهه فجر با حضور محمد نسب امام جمعه، ارسطو قادری فرماندار میاندورود و دکتر آرام مدیر کل بهزیستی استان افتتاح شد.

سید سعید آرام مدیر کل بهزیستی میاندورود با اشاره به اینکه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی مهمترین هدف برای مسئولان خدمت و کمک رسانی به محرومان و نیازمندان است اظهار کرد: سازمان بهزیستی بعد از انقلاب اسلامی با دیدگاه خدمت در راستای کمک به جامعه هدف، نیازمندان و معلولان شکل گرفته است.

وی نگاه ویژه به مسائل اجتماعی را از اولویت نخست در دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود: در این دولت شاهد تغییرات ویژه درحوزه اجتماعی بوده ایم.

آرام تصریح کرد: از سال 96 میزان مستمری به جامعه هدف سه و نیم برابر شده است تا پایان برنامه ششم حداقل میزان مستمری 5 برابر خواهد شد.

مدیر کل بهزیستی مازندران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه به مسائل اجتماعی داشته است گفت: تمام اقدامات به صورت ویژه در راستای جامعه هدف بوده از جمله این اقدامات ساخت مسکن معلولان برای خانواده های دارای بیش از دو معلول است.

آرام در ادامه گفت: با بررسی های اولیه در سال 95 حدود 135 خانوار شهری و 127 خانوار روستایی داشتیم که داری بیش از دو معلول فاقد مسکن بودند. با هماهنگی بنیاد مستضعفان، بنیاد مسکن و انجمن خیرین مسکن ساز به ساخت مسکن برای خانواده های نیازمند صورت گرفته است.

وی ابراز امیدواری کرد و گفت: تا پایان سال همه خانواد های نیازمند صاحب خانه خواهند شد و مشکل مسکن آنها برطرف خواهد شد.

این مسئول از پرداخت کمک های بلاعوض به مبلغ 30 میلیون تومان به خانواده های فاقد مسکن در مناطق شهری خبر داد و افزود: در شهرهای زیر 25 هزار نفر علاوه بر 30 میلیون تومان 15 میلیون تومان وام قرض الحسنه نیز اهدا خواهد شد.

وی تصریح کرد: همچنین در مناطق روستایی 18 میلیون تومان وام بلاعوض و تسهیلات در اختیار خانواده ها قرار خواهد گرفت و در حوزه اشتغال مددجویان اقدامات خوبی صورت گرفته است.

اختصاص بالغ بر 43 میلیارد تومان تسهیلات برای جامعه هدف در سال 96

وی از پیش بینی و برنامه ریزی دو هزار و 400 شغل برای جامعه هدف در سال 96 خبر داد.

آرام از افتتاح پروژه های جامعه هدف با مبلغی بالغ بر بیش از 12 میلیارد و 800 میلیون تومان در دهه فجر خبر داد.

مدیر کل بهزیستی مازندران در پایان گفت: بهزیستی فرصت مغتنمی برای خدمت به بهترین بندگان خدا است.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت