صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
پیام آرزو ولی پور به مناسبت شهادت سید مصطفی علمدار؛

سید مصطفای علمدار رفت اما عَلَمش در اهتزاز خواهد ماند

كد خبر : ۱۵۷۱۷ /  تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی، شهادت جانباز سرافراز سید مصطفی علمدار را تبریک و تسلیت گفت.
سید مصطفای علمدار رفت اما عَلَمش در اهتزاز خواهد ماند
شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه های عمومی مازندران در پیامی، شهادت جانباز سرافراز سید مصطفی علمدار را تبریک و تسلیت گفت.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولی پور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان به مناسبت شهادت جانباز سرافراز سید مصطفی علمدار بدین شرح است:

بسم رب الشهدا و الصدیقین

این چه سرّی است که در عَلَم و علمدارها نهاده شده است که با عشوه گری معبودانه و مجاهدانه در برابر خداوند متعال به خریداری در درگاه حق می انجامد. از سید مجتبی تا سید مطصفی، عباس وار و یا ابالفضل بر لب ...

در این هنگامه فجر و طلیعه چهلمین سال پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی که بی نام خمینی در هیچ جای جهان شناخته شده نیست و به نام شهدا و جانبازان سرافرازی مزین گشته، قافله شهدا یار دیگری را به ضیافت خود فرا خواندند تا در بیان دستاوردهای انقلاب، انقلابی گری شهدا را از یاد نبریم. بدانیم که این جایگاه جهانی انقلاب اسلامی مرهون فداکاری چه جوانانی بوده و چه خون هایی به پای شجره طیبه انقلاب اسلامی جاری شده است.

گویا سید مصطفی علمدار تقارن دهه فجر انقلاب اسلامی با ایام فاطمیه را انتخاب کرده بود تا پس از سال ها درد و رنج حاصل از گلوله های اهریمنان، با مدد از مادر خود و با جانبازی عباس وار، سربازی خمینی را با شهادت به خداوند عرضه کند؛ او همیشه انقلابی بود، عَلَم انقلاب را با اینکه قطع نخاع بود، هرگز بر زمین نگذاشت و انقلابی گری را و سربازی ولایت را با افتخار با صدای رسا فریاد می زد؛ حال سید مصطفای علمدار رفت اما عَلَمش در اهتزاز خواهد ماند؛ او رفت اما رویش جوانه های انقلاب، نوید مصطفاهای دیگر می دهد...

ما ایستاده ایم و خواهیم ایستاد، ما به شهدایمان وفادار می مانیم و از سید شهیدمان می خواهیم برایمان دعا کند و سلام ما را به مادرش زهرا، به رهبرش خمینی و به شهدای انقلاب و 8 سال دفاع مقدس برساند و به آنها اطمینان دهد که ما هم تا پای جان خواهیم ماند.

شهادت سید مصطفی علمدار بر مردم شهید پرور مازندران و ساری، بویژه بر خانواده معزز ایشان تبریک و تسلیت باد.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت