صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مدیر کل آموزش و پرورش مازندران:

40 درصد معلمان در مازندران سابقه زیر 20 سال دارند

كد خبر : ۱۵۷۱۵ /  تاریخ انتشار:۱۶ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل آموزش و پروش مازندران با بیان اینکه در مازندران بیش از 61 درصد معلمان سابقه بالای 20 سال دارند، عنوان کرد: 40 درصد معلمان در مازندران سابقه زیر 20 سال دارند و اگر ما به این قشر جوان و با قدرت تکیه کنیم سرمایه‌های فراوانی برای کشور ایجاد خواهیم کرد.

40 درصد معلمان در مازندران سابقه زیر 20 سال دارند

شمال آنلاین- مدیرکل آموزش و پروش مازندران با بیان اینکه در مازندران بیش از 61 درصد معلمان سابقه بالای 20 سال دارند، عنوان کرد: 40 درصد معلمان در مازندران سابقه زیر 20 سال دارند و اگر ما به این قشر جوان و با قدرت تکیه کنیم سرمایه‌های فراوانی برای کشور ایجاد خواهیم کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از فارس، سیدعلی قاسمی در مراسم نخستین همایش معلمان جوان دارای سابقه زیر ۱۵ سال که در سالن توحید بهشهر برگزار شد، اظهار کرد: نسل دیروز ملت ایران با هم‌آوایی، همدلی و توجه نسبت به یکدیگر انقلابی به نام انقلاب اسلامی را خلق کردند و امروز ملت ما که آینده‌سازان فردای کشور هستند باید به افتخار این حماسه شاد باشند و این دهه را جشن بگیرند.

وی با بیان اینکه این همایش با محوریت انقلاب اسلامی، جوانان، خودباوری و پیشرفت علمی برای نخستین‌بار در بهشهر برگزار شد، افزود: در هرکاری باید فلسفه عقلی و مأموریت کاری مشخص باشد در غیر این صورت کنش‌گری در این حوزه معنا ندارد.

مدیرکل آموزش و پروش مازندران با اشاره به بحران‌های موجود در کشور بیان کرد: بحران محیط‌زیست، آب و آسیب‌های اجتماعی و کنش‌هایی که امروزه با آن مواجه هستیم از جمله موضوعاتی است که در آینده سرنوشت کشور تاثیرگذار و باید بطور جدی مورد توجه قرار گیرد.

این مسؤول با بیان اینکه جنگ آب آغاز شده است، تصریح کرد: در ایران مسأله آب بسیار حائز اهمیت است و برخی استان‌ها در کشور به ویژه شرق مازندران با این مسأله درگیر هستند و لازم به ذکر است که شرق مازندران به نسبت غرب مازندران بیشتر با مسأله آب درگیر است و این مهم در آینده نه چندان دور به یک بحران عظیم تبدیل خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه سازش‌های اجتماعی به صورت جدی در جامعه وجود ندارد، اظهار کرد: گسیختن خانواده‌ها، جمعیت‌، خشم و عصبانیت افراد از مسائلی است که در سطح جامعه احساس می‌شود و بطور یقین می‌توان گفت که سازش‌های اجتماعی به صورت جدی در جامعه وجود ندارد و این به لحاظ جامعه‌شناختی امر خوبی نیست.

قاسمی با تأکید بر اینکه تمامی مسائل جامعه به دست نیروی انسانی حل و فصل می‌شود، بیان کرد: اصلی‌ترین عامل توسعه یک جامعه نیروی انسانی آن جامعه و خاستگاه نیروی انسانی مدرسه است و اگر به این مهم توجه شود بسیاری از مشکلات جامعه حل می‌شود.

وی افزود: کلید توسعه جامعه در اختیار معلم است و پایه‌های تحقق یک جامعه به دست معلمان صورت می‌گیرد و جامعه‌ای موفق خواهد بود که از معلمان با نشاط برخوردار باشد.

مدیرکل آموزش و پروش مازندران با بیان اینکه در مازندران بیش از 61 درصد معلمان سابقه بالای 20 سال دارند، عنوان کرد: 40 درصد معلمان در مازندران سابقه زیر 20 سال دارند و اگر ما به این قشر جوان و با قدرت تکیه کنیم سرمایه‌های فراوانی برای کشور ایجاد خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه بیش از 600 معلم جوان در شهرستان بهشهر مشغول فعالیت هستند، گفت: از اهداف اصلی ما بسترسازی مناسب برای کنار هم قرار گرفتن تجربه صاحبان تجربه و قدرت و نشاط نیروهای جوان برای ساختن مدرسه‌ای که بتواند جامعه را بسازد و فرهنگ و ذائقه ملت را تغییر دهد

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت