صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
در چهاردهمين جلسه شوراي اسلامي شهر؛

مدينه از تحقق بودجه سال 96 شهرداري ساري خبر داد

كد خبر : ۱۵۶۹۹ /  تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- چهاردهمين جلسه شوراي پنجم ساري عصر سه شنبه دهم بهمن ماه 96 به صورت علني و با حضور خبرنگاران رسانه هاي گروهي برگزار شد.

مدينه از تحقق بودجه سال 96 شهرداري ساري خبر داد

شمال آنلاین- چهاردهمين جلسه شوراي پنجم ساري عصر سه شنبه دهم بهمن ماه 96 به صورت علني و با حضور خبرنگاران رسانه هاي گروهي برگزار شد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل شورای اسلامی شهر ساری، در اين جلسه كه معاونان شهرسازي و عمراني شهردار نيز شركت داشتند، رئيس شورا ابتدا ايام فاطميه را به حضار و همه شيفتگان آل ا... تسليت گفت و تاسي بانوان جامعه اسلامي به آن بانوي گرامي كه اسوه نجابت و پاكدامني و نمونه راستين ولايتمداري بوده را ضروري خواند.

سيد مسعود مدينه همچنين فرارسيدن ايام ا... دهه فجر انقلاب اسلامي و سي و نهمين سالگرد پيروزي اين نهضت الهي را به هموطنان خصوصا شهروندان انقلابي ساري تبريك گفت و نام و ياد بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران و شهداي عزيز انقلاب را گرامي داشت.

وي سپس در مورد دليل غير علني بودن جلسه قبل شورا توضيح داد : سياست شوراي پنجم اين است كه به منظور شفاف سازي فعاليتها، جلسات را بدون حضور نمايندگان افكار عمومي برگزار نكند و از ابتداي دوره تا كنون نيز اين رويه را مرعي داشته منتها دستور كار جلسه قبل بررسي طرح تخفيف خوش حسابي موديان در پرداخت عوارض و بهاي خدمات بوده و چون بررسي اين طرح مستلزم بحث هاي تخصصي بود و انتشار آن پيش از حصول نتيجه نهايي موجب سردرگمي مردم شده و نمي توانست به صواب باشد ، در فضاي غير علني مورد بحث قرار گرفت و خوشبختانه با سعه صدر همكارانم ، تصميمات خوبي در جهت ترفيه حال شهروندان اتخاذ گرديده كه قطعا پس از نهايي شدن اطلاع رساني خواهد شد.

رئيس شوراي شهر ساري در ادامه به برخي اتفاقات خوبي كه اخيرا در شورا افتاده اشاره كرد و افزود : امضاي تفاهم نامه با بنياد ملي نخبگان از جمله اين اتفاقات بوده كه اميدواريم منشأ خير و بركت براي شهر باشد .

وي خاطر نشان كرد : شوراي پنجم ساري بطورجد معتقد به نگاه علمي به مسائل تخصصي است و از آنجاكه بالغ بر 400 نخبه در ساري داريم ، اين تفاهم نامه زمينه ساز جلب مشاركت اين عزيزان خواهد بود و فرصتي فراهم خواهد كرد تا نخبگان حوزه هاي مختلف طي 4 سال پيش رو ياريگر مديران شهري باشند .

مدينه ادامه داد : يكي ديگر از فعاليتهاي مهم شورا در اين ايام بررسي لايحه عوارض و بهاي خدمات سال 97 شهرداري بود كه همكاران ما در كميسيون بودجه جلسات متعدد و منظمي را در اين رابطه برگزار نموده و موفق شدند بموقع آنرا بررسي كنند لذا جا دارد از شهرداري بخاطر ارسال بموقع لايحه و از همكارانم به جهت بررسي دقيق و بهنگام آن تشكر كنم كه بررسي لايحه بودجه 97 شهرداري و سازمانهاي تابعه را نيز با همين روند در دست انجام دارند .

وي به اتفاق غير قانوني كه براي پلاژ شهرداري رخ داده اشاره كرد و گفت : اين ملك از 50 سال پيش در تصرف قانوني شهرداري قرار داشت و سند مالكيت آن نيز به نام دولت بود اما يكي از نهادها در اقدامي خلاف قانون اين ملك را به نام خود ثبت كرده است كه همكارم آقاي مهندس زليكاني اين موضوع را پيگيري و بطور مكتوب به بنده منعكس نموده و ما قطعا در هيات رئيسه آنرا بررسي و پيگيري حقوقي آنرا در دستور كار قرار خواهيم داد و از حقوق شهروندان ساري با جديت دفاع خواهيم كرد و از اصحاب محترم رسانه هم توقع داريم با ما همراه شوند تا كار به نتيجه برسد.

رئيس شوراي شهر ساري از تهيه نقشه پروژه زير گذر هلال احمر خبر داد و افزود : اين طرح به منظور بهبود وضع عبور و مرور در دستور كار قرار گرفته و ظرف يكي دو ماه آينده عمليات آن شروع و ان شاءا... گره هاي ترافيكي را باز خواهد كرد .

وي در بخش پاياني سخنانش از زحمات شهردار ساري و معاونان شهرداري در جهت تحقق بودجه و پرداخت بدهي ها تشكر كرد و اعلام نمود : اين نويد را به همشهريان شريف و صبورم بدهم كه بودجه سال 96 شهرداري مركز استان اكنون يعني دو ماه مانده به پايان سال محقق شده و متمم نيز دريافت خواهد كرد.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت