صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران خبر داد

اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در دهه فجر امسال

كد خبر : ۱۵۶۹۶ /  تاریخ انتشار:۱۱ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران از اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در دهه فجر امسال خبر داد.

اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در دهه فجر امسال

شمال آنلاین- معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران از اجرای بیش از 80 عنوان برنامه در دهه فجر امسال خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین عسگر مجیدی در نشست خبری به مناسبت تشریح برنامه های دهه فجر در سالن امامت سپاه کربلای مازندران، ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر و سالروز پیروزی انقلاب اسلامی، اظهار کرد: انقلاب های زیادی در منطقه اتفاق افتاد اما انقلاب اسلامی ایران با گفتمان استکبارستیزی و ظلم ستیزی توانست ازمرزها عبور کند و در دیگر کشورها هم طرفدارانی برای خود داشته باشد.

وی در ادامه با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران مقدمات انقلاب های دیگر است، افزود: این انقلاب انقلابی است که بر پایه خواسته و منفعت شخصی نبوده و افرادی که انقلاب کردند بر مبنای اعتقادات حرکت کردند.

معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران، با تاکید بر انتقال گفتمان انقلاب اسلامی به نسل های آینده، گفت که سپاه و بسیج در این زمینه تلاش می کنند تا پدیده بی نظیری از انقلاب برجا بماند و حفظ شود.

مجیدی، خاطرنشان کرد: جبهه استکبار به اشکال مختلف تلاش دارد تا انقلاب را از مسیر منحرف و سرکوب کند.

معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران،با بیان اینکه بزرگترین سرمایه نظام مردم هستند گفت که هدف آمریکا متوجه مردم ایران است تا به اشکال مختلف اقتصادی و معیشت  به مردم هجوم آورد.

مجیدی، ادامه داد: هرجا کار انقلاب بر زمین مانده سپاه ورود پیدا کرده و کمک می کند تا خدمت رسانی کند.

وی در بخش دیگری و در تشریح برنامه دهه فجر از برگزاری ۸۰عنوان برنامه در این دهه خبر داد و افزود: این برنامه ها در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می شود .

معاون اجرایی فرمانده سپاه کربلای مازندران،ادامه داد: آغازین برنامه دهه فجر اجرای نمادین مراسم استقبال در فرودگاه های شهرهای ساری، نوشهر و رامسرهمزمان با سالروز ورود معمار کبیر انقلاب به ایران صورت می گیرد.

مجیدی،افتتاح و بازگشایی طرح های اقتصاد مقاومتی،دیدار با خانواده معظم شهداء، اجرای رژه موتوری، غبار روبی و گلباران مزار شهدا، پیاده روی های خانوادگی و اردوهای جهادی و محرومیت زدایی، تحویل خانه محروم و ویزیت رایگان در مراکز درمانی سپاه از برنامه های مهم دهه فجر امسال هستند.

‌وی، برگزاری اردوهای راهیان نور را با هدف تبیین انقلاب اسلامی به نسل جوان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و گفت: بر طبق پیش بینی انجام شده بیش از ۱۶هزار نفر از زمان حلول سال جدید تا فصول پاییز و زمستان به اردوهای راهیان نور غرب و جنوب کشور اعزام خواهند شد.


مجیدی همچنین، از ساخت ۳۰۰خانه محروم در سال گذشته توسط سپاه کربلا خبر داد و افزود: امسال نیز ۵۰۰خانه محروم ساخته شده که واجدین شرایط تحویل خواهد شد.

وی با بیان اینکه دشمن تلاش دارد تا هر روز سفره مردم را کم رونق کند،گفت: در این بخش سپاه ورود جدی داشته به طوریکه در دهه فجر امسال،نمایشگاه تولیدات اقتصاد مقاومتی را هم در لیست برنامه های این دهه داریم.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت