صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

دوشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۷
مدیرکل بهزیستی مازندران:

بهزیستی به دنبال رفع فضای ناامیدی از جامعه است

كد خبر : ۱۵۶۲۶ /  تاریخ انتشار:۲۵ دی ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: بهزیستی به دنبال رفع فضای ناامیدی از جامعه است.
بهزیستی به دنبال رفع فضای ناامیدی از جامعه است
شمال آنلاین- مدیرکل بهزیستی مازندران گفت: بهزیستی به دنبال رفع فضای ناامیدی از جامعه است.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از ایسنا، سعید آرام در نخستین جلسه توجیهی اتاق فکر اداره کل بهزیستی مازندران، اظهار کرد: با توجه به مسائل، مشکلات و آسیب های موجود که متناسب با زمان به روز می شوند توجه به این موضوع بسیار مهم است که فعالیت ها منطبق بر نیاز ها باشند.

وی علاوه بر ارزیابی فعالیت های جاری سازمان، بر کاربردی بودن راهکارها تاکید و خاطرنشان کرد: این به معنای نفی فعالیت های موجود نیست اما لزوم الویت بندی فعالیت ها بر اساس محدودیت ها و نیاز های جامعه، منجر به نتایج بهتری می‌شود.

مدیرکل بهزیستی مازندران عدم اثربخشی فعالیت ها را نتیجه شناخت نادرست از جامعه دانست و با تاکید بر درک درست اعضای اتاق فکر از فرهنگ و عادات مردم جامعه، تصریح کرد: طرح های بسیاری تدوین می‌شوند که نتیجه شناخت نادرست از تفاوت های اقلیم ها و فرهنگ مناطق مختلف کشور است و در نهایت نتیجه مناسبی به دست نمی آید.

آرام با تاکید بر اهمیت شناخت درست اهداف و مسیرهای پیشرفت، گفت: گاهی لازم است برای نتیجه گیری بهتر، مسیر را در ارتباط با فعالیت ها تغییر داد و روش ها و راهکار های نوینی ارائه کرد.

وی افزود: لازم است آخرین و به‌روزترین آمار و اطلاعات را در اختیار داشته باشد و بر اساس واقعیت های موجود، جدید ترین تجربیات و دانش نوین را به کار ببرید.

 مدیرکل بهزیستی مازندران با تاکید بر لزوم رفع فضای ناامیدی از جامعه، بهزیستی را مهم‌ترین نهاد در جهت این امر دانست و گفت: باید با تعریف مجدد راهکار ها، حساسیت جامعه را نسبت به آسیب ها،  مشکلات و فشار های روحی موجود کم کرد.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت