صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
مدیرکل راه آهن شمال خبرداد

برقی کردن قطار اینچه برون گرمسار با همکاری روس ها

كد خبر : ۱۵۵۰۳ /  تاریخ انتشار:۱۳ آذر ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل راه آهن شمال از برقی کردن قطار اینچه برون گرمسار با همکاری روس ها خبرداد.
برقی کردن قطار اینچه برون گرمسار با همکاری روس ها
شمال آنلاین- مدیرکل راه آهن شمال از برقی کردن قطار اینچه برون گرمسار با همکاری روس ها خبرداد.

به گزارش شمال آنلاین، یوسف گران پاشا در حاشیه هجدهمین نمایشگاه دستاوردهای پژوهش و فناوری و سومین فن بازار استان مازندران با اشاره به اینکه در ناوگان ریلی مازندران فرسوده نیست، اظهار کرد: 4 ست ریل باس از گرگان به پل سفید و برعکس در حال فعالیت هستند که در این زمینه هیچ مشکلی وجود ندارد.

وی با بیان اینکه قطارهای موجود در مازندران از نوع تقریبا پرسرعت محسوب می‌شود، تصریح کرد: به دلیل تردد فراوان مردم در برخی مناطق عبوری قطارها، سرعت از 120 به 100 و در بخشی دیگر تا 80 کیلومتر بر ساعت کاهش یافت.

مدیرکل راه‌آهن شمال با اشاره به اینکه تنها قطار تهران به ساری به دلیل قدیمی بودن سالن‌های آن مهم‌ترین مشکل این بخش محسوب می‌شود، گفت: امیدواریم تا پایان سال تغییرهای لازم صورت بگیرد.

گران‌پاشا با بیان اینکه مقاوم‌سازی پل‌ها در دستور کار راه‌آهن شمال قرار دارد، اظهار کرد: در بخش زیربنایی تمام ریل های فرسوده جمع آوری شده است و به دلیل فعال شدن بندر امیرآباد و افزایش حمل و نقل ترانزیت و کالا در آن روریلی در حال تغییر است.

وی در پایان از برفی کردن خط گرمسار تا اینچه برون تا پایان امسال خبر داد و گفت: برقی کردن این مسیر با همکاری کشور روسیه با ارزش حدود یک میلیارد یورو صورت می‌پذیرد.

این مسئول با اعلام اینکه طرح مطالعاتی این پروژه به اتمام رسیده است، بیان کرد: این پروژه در مرحله انعقاد قرارداد قرار دارد.

ایسنا

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت