صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶
پیام آرزو ولی پور به مناسبت روز مجلس؛

عزم راسخ نمایندگان در ایجاد و نگهداشت جامعه ای دانا و آگاه، با ترویج مطالعه مفید و دوستی با کتاب به ثمرخواهد نشست

كد خبر : ۱۵۴۹۷ /  تاریخ انتشار:۱۰ آذر ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه های عمومی در آستانه سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس، پیامی را خطاب به رئیس مجمع نمایندگان مازندران صادر کرد.
عزم راسخ نمایندگان در ایجاد و نگهداشت جامعه ای دانا و آگاه، با ترویج مطالعه مفید و دوستی با کتاب به ثمرخواهد نشست
شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه های عمومی در آستانه سالروز شهادت آیت الله مدرس و روز مجلس، پیامی را خطاب به رئیس مجمع نمایندگان مازندران صادر کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران، متن پیام آرزو ولی پور خطاب به حسین نیازآذری نماینده مردم شریف بابل در مجلس شورای اسلامی و رئیس مجمع نمایندگان مازندران، بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سالروز شهادت آیت الله مدرس که به حق به روز مجلس نامگذاری شده است، شخصیت برجسته ای را بعنوان الگو معرفی می کند که از او بعنوان عصاره ملت، سیّاس پرهیزگار و مقاوم در جبهه حق یاد می شود که صفات شایسته نمایندگان و وکلای مردم نیز می باشد.

جمله معروف شهید مدرس که «سیاست ما عین دیانت ما و دیانت ما عین سیاست ماست» و عمل به این جمله کلیدی و تاریخی، او را به نماد نمایندگی مردم تبدیل کرده است و این نماد، سال ها پس از شهادت، در نظام جمهوری اسلامی و با برجسته سازی توسط رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری، به الگویی برای نمایندگان تبدیل شد.

بهره گیری از روش و منش چنین شخصیت های بزرگی بود که مجلس شورای اسلامی را در قانونگذاری های این سالیان و برهه های حساس تاریخی به کمک حرکت شتابان انقلاب اسلامی به سمت تعالی آورد و امید را همچنان در دل ها زنده می دارد که آینده با چراغ فروزانی که شهدا بویژه شهید مدرس بعنوان وکیل و نماینده مردم افروخته اند، روشن خواهد بود.

بدون شک توجه ویژه به فرهنگ و تلاش و برنامه ریزی و قانونگذاری برای پیشرفت و توسعه شاخصه های فرهنگی، از ضروریات مهمی است که جزء دغدغه های همیشگی نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی بوده است و کتاب و کتابخوانی هم به یقین از ستون های اصلی فرهنگ می باشد که تدبیر نمایندگان برای بهبود این حوزه و ارتقای شاخص ها را می طلبد؛ امید آنکه در مسیر قانونگذاری، شاهد شکوفایی کتاب و کتابخوانی و سامان یافتن کتابخانه های عمومی در جامعه باشیم و مسلماً عزم راسخ نمایندگان در ایجاد و نگهداشت جامعه ای دانا و آگاه، با ترویج مطالعه مفید و دوستی با کتاب به ثمرخواهد نشست.

با اعتقاد به تداوم حیات تفکر سیاسی شهید مدرس در میان نمایندگان، بر خود لازم دانستم این روز را به حضرتعالی و همه نمایندگان گرانقدر بویژه نمایندگان مردم شریف مازندران در مجلس شورای اسلامی تبریک عرض کنم و تداوم توفیق خدمت خالصانه و صادقانه را برایتان مسئلت نمایم.

در سایه عنایات حضرت ولی عصر(عج)، در خدمت به نظام جمهوری اسلامی تحت رهبری حضرت آیت الله امام خامنه ای، پیروز و سربلند باشید.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت