صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
استاندار مازندران:

مطالعه مکمل عبادت و ورزش است

كد خبر : ۱۵۴۰۵ /  تاریخ انتشار:۲۰ آبان ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- استاندار مازندران با تاکید بر اینکه برنامه ریزی مدیریتی برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد، گفت : طبق آموزه های دینی، مطالعه و تحقیق، مکمل عبادت و ورزش است.

مطالعه مکمل عبادت و ورزش است

شمال آنلاین- استاندار مازندران با تاکید بر اینکه برنامه ریزی مدیریتی برای توسعه فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید در اولویت کاری مدیران قرار گیرد، گفت : طبق آموزه های دینی، مطالعه و تحقیق، مکمل عبادت و ورزش است. به گزارش شمال آنلاین، محمد اسلامی صبح امروز در حاشیه افتتاح نمایشگاه بزرگ کتاب ساری در جمع خبرنگاران اظهار کرد: مسیر یادگرفتن نیازمند مطالعه و تحصیل علم و توسعه دانش است.

وی با بیان اینکه ما باید بتوانیم از علم و دانش ثروت‌آفرینی کنیم افزود: اینکه ما بتوانیم از علم و دانش ثروت آفرینی کنیم و در مسیر سعادت و فرهنگ غنی خود حرکت کنیم از اقدامات مدیریت و حکومت است.

استاندار مازندران افزود: ما در چارچوب سیاست‌های کلی نظام و در چارچوب برنامه‌هایی که مصوب شده که تماما بر فرهنگ اصیل و ایرانی تاکید دارد حرکت می‌کنیم و هر جایی که در مسیر اصحاب فرهنگ و هنر موانعی وجود داشته باشد به یاری خداوند برطرف خواهیم کرد.

این مسؤول با اشاره به اینکه کتاب و کتابخوانی جایگاه اصلی خود را پیدا کند، بیان کرد: ما نیاز داریم که روح و فکر و جسم انسان‌ها مورد توجه قرار گیرد و رشد پیدا کند.

اسلامی خاطرنشان کرد: فکر با مطالعه، تحصیل و کتابخوانی رشد می‌کند و می‌تواند به عنوان فرآیند مکمل تحصیلی مورد استفاده قرار گیرد.

وی ادامه داد: روح با عبادت و توکل به خدا و توسل به او و ائمه اطهار و جسم هم با ورزش رشد پیدا می‌کند.

استاندار مازندران در ادامه این مطلب یاد آور شد: این سه عامل به عنوان مکمل هستند که باید پیشرفت کنند و متوازن باشند تا ما جامعه‌ای زنده، با نشاط و جامعه امیدواری داشته باشیم که در این صورت کار و تلاش ارزش واقعی خود را پیدا می‌کند و مردم هم با رعایت حقوق همدیگر و ضوابطی که وجود دارد برای مسیر رشد و تعالی خود روبروز آماده‌تر می‌شوند.

فارس

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت