صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷

بازدید فرماندار ساری از پروژه های عمرانی بخش رودپی شمالی

كد خبر : ۱۵۱۲۸ /  تاریخ انتشار:۲۶ شهریور ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- فرماندار ساری از پروژه های بخش رودپی شمالی بازدید کرد.
بازدید فرماندار ساری از پروژه های عمرانی بخش رودپی شمالی
شمال آنلاین- فرماندار ساری از پروژه های بخش رودپی شمالی بازدید کرد.

به گزارش شمال آنلاین، احمد حسین زادگان با بیان اینکه در اجرای این دو پروژه، موضوع شیلات هم لحاظ شود، افزود: یکی از دلایلی که  ذخایر شیلاتی ما در دریا کاهش یافته آلوده شدن رودخانه ها و ورود به حریم رودخانه هاست به همین دلیل در تکثیر ذخایر شیلاتی باید دقت کنیم.

فرماندار ساری با اشاره به خدمات دولت در بخش های شیلاتی و توجه به مسائل زیست محیطی، گفت: خسارت های زیست محیطی در دهه اخیر مضاعف بوده است و دولت تدبیر و امید توانسته بخشی از این آسیب ها را  رفع کند.

وی با بیان اینکه اگر قرار است کار زیربنایی انجام دهیم نباید به بهای تخریب سایر مزیت ها مثل محیط زیست باشد، خاطرنشان کرد: درباره راه دسترسی به پل سردهنه دریا هم نشستی برگزار شود تا موانع بر سر راه را رفع کنیم.

مدیر پروژه سد لاستیکی فرح آباد ساری هم در این بازدید اظهار کرد: عملیات اجرایی سد لاستیکی فرح آباد از سال 90 با حدود 4 میلیارد تومان اعتبار آغاز شد اما به دلیل تامین نشدن اعتبارات، کار به کندی پیش می رفت.

علی اسماعیلی افزود: با سفر دولت به مازندران در سال 94 حدود 6 میلیارد تومان  برای این پروژه  به شکل اسناد خزانه  تامین اعتبار شد و این مبلغ در سال 95 اختصاص یافت و اکنون پروژه 40درصد پیشرفت فیزیکی دارد و برنامه داریم در 22 بهمن امسال، لاستیک سد نصب شود.

وی با بیان اینکه کارکرد اصلی سد، کشاورزی است اما در آینده می توان به حوزه گردشگری هم توجه کرد، تصریح کرد:  بالادست سد را می توان برای گردشگری طراحی کرد.

اسماعیلی گفت: از سد لاستیکی فرح آباد در سال می توانیم 6 میلیون متر مکعب آب برای 900 هزار هکتار زمین بالادست سد آب شیرین استحصال کنیم.

همچنین فرماندار ساری از پروژه پل پنبه چوله هم بازدید کرد.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت