صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷
استاندار مازندران مطرح کرد

افزایش یارانه مستمری بگیران بهزیستی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید

كد خبر : ۱۵۰۷۶ /  تاریخ انتشار:۱۶ شهریور ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- استاندار مازندران افزايش يارانه مستمري بگيران سازمان بهزيستي را يكي از اقدامات مهم دولت در حوزه بهزيستي خواند و گفت: امروز مقابله با آسيب هاي اجتماعي از جمله طلاق و اعتياد در دستور كارهاي نهاد اجتماعي و فرهنگي از جمله بهزيستي قرار گرفته است.

افزایش یارانه مستمری بگیران بهزیستی از اقدامات مهم دولت تدبیر و امید

شمال آنلاین- استاندار مازندران افزايش يارانه مستمري بگيران سازمان بهزيستي را يكي از اقدامات مهم دولت در حوزه بهزيستي خواند و گفت: امروز مقابله با آسيب هاي اجتماعي از جمله طلاق و اعتياد در دستور كارهاي نهاد اجتماعي و فرهنگي از جمله بهزيستي قرار گرفته است.

به گزارش شمال آنلاین- ربیع فلاح جلودار در مراسم اختتاميه دوازدهمین جشنواره فرهنگی - ورزشی فرزندان بهزیستی كشور در مجتمع فرهنگی - تفریحی شهید عظیمی بابلسر خدمات بهزيستي را در دولت تدبير و اميد بي نظير دانست و افزود: امروز سازمان بهزيستي با برنامه در مسير حل مشكلات اجتماعي و مقابله با آسيب هاي اجتماعي گام بر مي دارد.

وی به انتخاب سازمان بهزيستي در دو سال متوالي در جشنواره شهيدر رجايي و دريافت لوح تقدير از رئيس جمهور اشاره كرد و گفت: اقدامات بهزيستي با حضور دكتر محسني در راس اين سازمان كاملا منسجم و برنامه ريزي شده است.
استاندار مازندران افزايش يارانه مستمري بگيران سازمان بهزيستي را يكي از اقدامات مهم دولت در حوزه بهزيستي خواند و گفت: امروز مقابله با آسيب هاي اجتماعي از جمله طلاق و اعتياد در دستور كارهاي نهاد اجتماعي و فرهنگي از جمله بهزيستي قرار گرفته است و در اين راستا در استان مازندران اقدامات خوبي آغاز شده و نه تنها جلوي رشد طلاق گرفته شده است بلكه شاهد كاهش طلاق هم بوده ايم.

رئیس سازمان بهزیستی کشور هم در اين مراسم گفت: دولت دوازدهم برای کاهش آسیب های اجتماعی برنامه ای دقیق دارد و این موضوع در برنامه ششم توسعه به طور کامل پیش بینی شده است.

انوشیروان محسنی بندپی افزود: رئیس جمهوری در چهار سال گذشته بشدت به دنبال کاهش آسیب های اجتماعی در جامعه بود و از ما خواست تا برای رصد و پیشگیری این معضل اجتماعی برنامه ریزی دقیق داشته باشیم.

وی اظهار داشت: خوشبختانه با نگاه مثبت رئیس جمهوری ، آمادگی کامل داریم تا در طول اجرای برنامه ششم توسعه معضلی به نام آسیب های اجتماعی را از پیش روی جامعه خود برداریم.
محسنی بندپی افزود : در چهار سال گذشته هم تمام تلاش ما بر این بود که با ارائه برنامه های متنوع زمینه رشد و توسعه همه جانبه فرزندان بهزیستی را فراهم کنیم.
وی ادامه داد: امروز بهزیستی هم به لحاظ جسمی و هم روحی و معنوی برای فرزندان بهزیستی دارای برنامه است و با برگزاری جشنواره های فرهنگی - ورزشی و مسابقات قرآنی در حال شناسایی استعدادهای این فرزندان هستیم.
رئیس سازمان بهزیستی گفت : تجربه نشان داده است که فرزندان بهزیستی دارای قابلیت های ارزشمندی هستند و این وظیفه ماست که این استعدادها را کشف کنیم و در مسیر رشد و توسعه کشور قرار دهیم.

وی افزود : افزایش 40 درصدی حضور فرزندان بهزیستی در دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی نشان می دهد فرزندان ما در بهزیستی خواهان شور و نشاط و بالندگی هستند و تمام همت و تلاش ما براین است که اگر این جشنواره ها نواقصی دارد برطرف شود تا به صورت قابل قبول برگزار شود.
قابل ذكر است دوازدهمین جشنواره فرهنگی - ورزشی فرزندان مهر با شرکت 930 نفر از فرزندان دختر و پسر زیر پوشش بهزیستی از 31 استان به مدت 10 روز در اردوگاه شهید عظیمی بابلسر برگزار شد.

در پایان رقابت های ورزشی این جشنواره که در هفت رشته ورزشی والیبال ، فوتسال، شنا، دو و میدانی، آمادگی جسمانی، تنیس روی میز و شطرنج در دو بخش دختران و پسران برگزار شد، تیم بوشهر جام قهرمانی را به خانه برد و استان کرمان و تهران الف هم به ترتیب دوم و سوم شدند.
فرزندان بهزیستی کشور در جریان برگزاری مراسم پایانی دوازدهمین جشنواره فرهنگی ورزشی فرزندان مهر از حسن یزدانی نابغه کشتی جهان ، رمضان صالحی ، مرتضی مهرزاد و مجید لشکری سه ملی پوش مازندرانی رشته والیبال نشسته که در سطح ملی و جهانی افتخارات زیادی تاکنون کسب کرده اند تجليل كردند .

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت