صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷
مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران:

۵۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در مازندران احداث شد

كد خبر : ۱۵۰۶۴ /  تاریخ انتشار:۱۵ شهریور ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: حدود ۵۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در پنج‌ماهه سال جاری احداث و ظرفیت ترانس بیش از ۱۳۵ مگاولت‌آمپر افزایش یافت.
۵۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در مازندران احداث شد
شمال آنلاین- مدیرعامل شرکت توزیع برق مازندران گفت: حدود ۵۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در پنج‌ماهه سال جاری احداث و ظرفیت ترانس بیش از ۱۳۵ مگاولت‌آمپر افزایش یافت.

به گزارش شمال آنلاین، قاسم شهابی اظهار داشت: حدود ۵۹۵ کیلومتر شبکه فشار متوسط و ضعیف در پنج‌ماهه سال جاری احداث و ظرفیت ترانس بیش از ۱۳۵ مگاولت‌آمپر افزایش یافت و بیش از هزار و ۳۰۰ ترانسفورماتور در این پنج ماه اضافه شد.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران اظهار داشت: تعداد مشترکین برق در حوزه شرکت توزیع نیروی برق مازندران حدود یک‌میلیون و ۳۰۸ هزار مشترک است که تعداد ۲۱ هزار مشترک این رقم در پنج‌ماهه سال جاری به آن اضافه‌شده است.

وی با اشاره به اینکه برق فقط یک کالا نیست و زیربنای توسعه و درواقع زیرساخت زیرساخت‌هاست، افزود: تاکنون دو هزار و ۶۹ روستا در حوزه توزیع نیروی برق مازندران از نعمت برق بهره‌مند شدند.

شهابی با اشاره به اینکه هم‌اکنون حدود ۱۳ هزارو ۸۲۳ مشترک مصارف سنگین است، افزود: در پنج‌ماهه نخست سال جاری ۲۵۳ مشترک به مشترکین مصارف سنگین اضافه شد.

وی گفت: تعداد مشترکین مصارف عادی روستایی توزیع نیروی برق مازندران حدود ۵۲۴ هزار مشترک است که از این تعداد حدود ۱۱ هزار مشترک در پنج‌ماهه نخست سال جاری به آن اضافه شد.

شهابی بابیان اینکه تعداد مشترکین مصارف عادی شهری توزیع نیروی برق مازندران بیش از ۷۷۰ هزار مشترک است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۹ هزار و ۷۴۴ مشترک در سال جدید اضافه شد.

وی خاطرنشان کرد:

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران پرداخت به‌موقع و غیرحضوری صورتحساب‌های برق مصرفی را مورد تأکید قرارداد و گفت: بر اساس قانون هدفمندی یارانه‌ها، درامد حاصل از فروش انرژی برق به‌عنوان یکی از حامل‌های مهم انرژی از منابع تأمین پرداخت یارانه‌ها محسوب می‌گردد و شرکت‌های توزیع برق به نمایندگی وزارت نیرو در وهله اول موظف به وصول بهای برق و انتقال وجوه حاصل از ان به خزانه است.

مهر

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت