صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
معاون سیاسی امنیتی استاندار مازندران اعلام کرد

اختصاص بیش از یک میلیارد تومان برای توسعه اماکن ورزشی میاندورود

كد خبر : ۱۵۰۵۱ /  تاریخ انتشار:۱۵ شهریور ۱۳۹۶ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران سیاست دولت را گسترش فضای ورزشی عنوان کرد و گفت: در همین دوات بیش از چهار سالن ورزشی در این شهرستان افتتاح شده است و بیش از یک میلیارد تومان هم برای توسعه اماکن‌ورزشی در میاندورود اختصاص یافته است.
اختصاص بیش از یک میلیارد تومان برای توسعه اماکن ورزشی میاندورود
شمال آنلاین- معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران سیاست دولت را گسترش فضای ورزشی عنوان کرد و گفت: در همین دوات بیش از چهار سالن ورزشی در این شهرستان افتتاح شده است و بیش از یک میلیارد تومان هم برای توسعه اماکن‌ورزشی در میاندورود اختصاص یافته است. به گزارش شمال آنلاین، علیرضا یونسی- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مازندران- در مراسم افتتاح سالن ورزشی روستای ولوجا اظهار داشت: جامعه ای به سمت سعادت حرکت می کند که سرشار از امید و شادابی باشد.
وی با بیان اینکه دولت تدبیر و امید در راستای ایجاد نشاط در جامعه گام برداشته است افزود: ورزش در گسترش فضیلت های اخلاقی نقش بسزایی دارد چرا که یک ورزشکار سمبل هنجارهای فرهنگی و اجتماعی جامعه خود است.
معاون سیاسی و امنیتی استانداری مازندران سیاست دولت را گسترش فضای ورزشی عنوان کرد و گفت: در همین دوات بیش از چهار سالن ورزشی در این شهرستان افتتاح شده است و بیش از یک میلیارد تومان هم برای توسعه اماکن‌ورزشی در میاندورود اختصاص یافته است.
یونسی با بیان اینکه دولت در حوزه توسعه ورزش در روستاها نیز برنامه ریزی دقیقی دارد افزود: سیاست مدیران ورزش و جوانان استان تحول تخصصی در حوزه ورزش است و تلاش می کنیم که برنامه آمایش شهرستانی در این زمینه اجرایی شود.
وی با اشاره به پدیده آسیب های اجتماعی در کشور گفت: به هر میزان که زمان جوانان در سالن های ورزشی بگذرد به همان میزان از آسیب های اجتماعی کاسته خواهد شد.
در ادامه حبیب حسین زادگان- مدیرکل ورزش وجوانان مازندران- اظهار داشت: پروژه فعلی می تواند در راستای توسعه ورزش روستا گام های مهمی بردارد.
وی گفت: بیش از ۲۶۸ میلیارد ریال پروژه های نیمه کاره در دولت تدبیر و امید به اتمام رسیده است و تلاش می کنیم که تا پایان سال مالی ۹۶ هم بیش از ۵۰ درصد پروژه های باقی مانده و نیمه تمام را آماده بهره برداری کنیم.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت