صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

جانبازان الگوي بردباري و اخلاق مداري در جامعه هستند

كد خبر : ۱۶۰۷۰ /  تاریخ انتشار:۰۶ خرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / دفاع مقدس ايميل چاپ

شمال آنلاین:مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت : جانبازان الگوي بردباري و اخلاق مداري در جامعه هستند.
جانبازان الگوي بردباري و اخلاق مداري در جامعه هستند
شمال آنلاین:مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران گفت : جانبازان الگوي بردباري و اخلاق مداري در جامعه هستند.

به گزارش ايثارواحد مازندران،هدايت مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران در مركز امام علي(ع) با يادگاران صبر و استقامت دوران هشت سال دفاع مقدس (( جانبازان عزيز قطع نخاعي)) ديدار به عمل آورد.

مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران استان مازندران جانبازان را سند پر افتخار دوران دفاع مقدس و پشتوانه نظام و انقلاب دانست و گفت:جانبازان پيام رسان خون شهدا و مروجين فرهنگ ايثار و شهادت و الگوي بردباري و اخلاق مداري در جامعه هستند.

وي با بيان اينكه بايد از جانبازان و ايثارگران درس بگيريم افزود: ديدار از جانبازان بويژه قطع نخاعي و شنيدن خاطرات دوران جنگ از لسان زيباي اين عزيزان و گوش كردن به توصيه هاي آنان، در زندگي و پيشبرد كارها تأثيرگذار و ارزش آفرين خواهد بود.

مدير كل بنياد مازندران اظهارداشت: جانبازان عزيز قطع نخاعي ، استواري ، صلابت و صبر و پايداري خود را در عرصه هاي مختلف به منصه ظهور گذاشتند و همچنان به آرمانهاي نظام و انقلاب و ولايت پايبند هستند.

مظلومي تصريح كرد: جانبازان با فداكاري و از دست دادن بخشي از سلامتي خود ، امنيت و آرامش را براي مردم ما به ارمغان آوردند و امروز همه ما در مقابل ايثارگري و مجاهدت اين عزيزان مسئول هستيم و  وظيفه داريم در جهت خدمتگزاري شايسته به آنان و ترويج فرهنگ جانبازي در جامعه كوشا باشيم.

مظلومي در نشست صميمي با جانبازان قطع نخاعي، از نزديك به بررسي مسائل و مشكلات مطرح شده توسط اين عزيزان در بخش هاي مختلف خدماتي پرداخت.

گفتني است مظلومي مدير كل بنياد شهيد و امور ايثارگران مازندران پنج شنبه هر هفته را به ديدار از جانبازان قطع نخاعي اختصاص داده و به پيگيري درخواست هاي اين عزيزان مي پردازد.    

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت