صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

دوشنبه ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۷

گلایه‌های معیشتی مردم نتیجه بی‌توجهی به توصیه رهبری برای پایه‌ریزی اقتصاد مقاومتی است

كد خبر : ۱۵۵۸۱ /  تاریخ انتشار:۱۵ دی ۱۳۹۶ /  اخبار / سیاسی ايميل چاپ

شمال آنلاین:علی بابایی کارنامی گفت:گلایه‌های معیشتی مردم نتیجه بی‌توجهی به توصیه رهبری برای پایه‌ریزی اقتصاد مقاومتی است.

گلایه‌های معیشتی مردم نتیجه بی‌توجهی به توصیه رهبری برای پایه‌ریزی اقتصاد مقاومتی است

شمال آنلاین:علی بابایی کارنامی گفت:گلایه‌های معیشتی مردم نتیجه بی‌توجهی به توصیه رهبری برای پایه‌ریزی اقتصاد مقاومتی است.

 

عضو هیات مدیره صنایع چوب و کاغذ ایران در راستای محکوم کردن عوامل اغتشاشات اخیر در کشور اظهار کرد: پایه‌های این نظام با بادها و گردبادها سست نمی‌شود.

وی بصیرت را به معنای قدرت تشخیص دشمن از غیر دشمن و تمییز مرز حق و باطل دانست و افزود: یکی از مهمترین شاخص ها برای رسیدن به این تشخیص، شاخص «ولایت» است.

بابایی کارنامی ادامه داد: رهبر انقلاب در زمینه اقتصاد نیز ثابت کرده‌اند که از ۱۰ سال قبل مراقب هستند و هر سال را با نام اقتصاد مقاومتی نامگذاری کرده‌اند.

وی بیان داشت: نظام فکری رهبری دارای جامعیتی است که به زندگی انسان امروز و آینده نگری جهت تعالی می پردازد.

بابایی کارنامی تصریح کرد: همواره ایشان در خصوص مفاسد اقتصادی و مقابله با آن و اقتصاد مقاومتی هشدارهای جدی داده اند که در جای جای صحبت های ایشان می توان آن را حس کرد.

این فعال سیاسی با اشاره به اینکه حساب اغتشاشگران با مردم جداست، گفت: مردم مطالبات به حقی دارند و دولت باید پیگیر مطالبات آنها است.

وی با بیان اینکه اغتشاشگران به بهانه مردم می‌خواهند به کشور ضربه بزنند، گفت: هدف دشمنان چیزی جز ناامید کردن مردم از انقلاب نیست، اما سربلندی، استقلال و امنیت ایران در گروی انقلاب اسلامی است.

این فعال سیاسی افزود: در هیچ کوچه و خیابانی نیست که شهیدی نباشد و یا خیابانی به نام شهید نباشد، خانواده شهدا سرباز ولایت و آماده لبیک گفتن به رهبری انقلاب بوده و حافظ خون شهدای خود هستند.

بابایی کارنامی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ریشه در عمق جان مردم دوانده و به این راحتی از جا کنده نمیشود.

وی بیان کرد: امروز برای ملت ما برای مردم شریف و شهید، اصل نظام مهم است، هرچه این نظام را تهدید کند ملت مقابل آن ایستاده اند.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت