صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

فرمانده نیروی انتظامی بابلسر در پیامی روز خبرنگار را به تمام دست اندرکاران عرصه ارتباطات و رسانه تبریک گفت

كد خبر : ۱۶۲۴۵ /  تاریخ انتشار:۱۷ مرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی بابلسر  در پیامی روز خبرنگار را به تمام دست اندرکاران عرصه ارتباطات و رسانه تبریک گفت
فرمانده نیروی انتظامی بابلسر  در پیامی روز خبرنگار را به تمام دست اندرکاران عرصه ارتباطات و رسانه تبریک گفت
شمال آنلاین: فرمانده نیروی انتظامی بابلسر  در پیامی روز خبرنگار را به تمام دست اندرکاران عرصه ارتباطات و رسانه تبریک گفت
ن والقلم ومایسطرون
دنیای امروز عصر تبادل اطلاعات و انتشار سریع اخبار است و در این میان، جامعه ای توسعه یافته تلقی می شود که بتواند در کنار شاخصه های اقتصادی، اجتماعی ، سیاسی و ... بر معیار آگاهی بخشی عمومی، اطلاعات و در حقیقت عنصر "دانایی" تاکید کند؛ در چنین شرایطی، رسانه ها با تولید و توزیع مطلوب اطلاعات، نقش اساسی دارند.
سفیران خبر؛ در عصر ارتباطات و تعاملات انسانی، تصویری شفاف از دهکده جهانی برای ساکنان کره خاکی ساخته اند که برجسته ترین نماد حضور آنها اگر دیروز روزنامه، رادیو و تلویزیون بود، امروز جای جای صفحه ها و شبکه های اجتماعی است.
به درستی که خبرنگاران چشم بینا، زبان صادق، صریح و گویای مردم در عرصه اجتماعی،تحولات سیاسی و بین‌المللی هستند که باید همیشه رسالت خود را از دریچه "تعهد" ، "صداقت" و "امانت‌داری" تعریف کنند.
خبرنگاران وجدان بیدار جامعه و در خط مقدم جبهه آگاهی بخشی به جامعه هستند و چون "دیده‌بان صادق" برای اطلاع‌رسانی صحیح، دقیق و سریع حوادث و رخدادها تلاش می نمایند و امید است در این مسیر از هیچ کوششی دریغ نورزند و تحت تأثیر جوسازی‌ها ، شایعه پراکنی‌ها، هیاهو‌آفرینی‌ها، شانتاژهای خبری و فشارهای خارجی قرار نگیرند.
رعایت رسم "امانت داری" مهم ترین رسالت خبرنگاری است،نگرش دقیق و عمیق خبرنگار به رخدادها و وقایع خبری، توجه به اولویت های جامعه با رویکرد حفظ وفاق، انسجام و آرامش عمومی از جمله عوامل موثر در ارزش بخشیدن به کارکرد خبرنگار است.
جامعه خبرنگاران، اصحاب رسانه و مطبوعات با روشنگری های خود می توانند در راستای هدایت افکار عمومی جامعه نقشی مهم ایفا کرده و راه پیشرفت جامعه را هموارتر کنند و تلاش صادقانه اصحاب رسانه در پوشش خبری رویدادهای مختلف به منظور ارتقاء سطح آگاهی اقشار مختلف جامعه مصداق بارز خدمت ارزشمند می باشد و همواره شایسته توجه و تقدیر است.
امروز نیروی انتظامی بر خود افتخار می داند که با تعامل، همکاری صمیمانه و سازنده با اصحاب رسانه گام های بلندی در توسعه نظم و امنیت بر داشته است.
فرماندهی انتظامی شهرستان بابلسر با ادای احترام به همه شهیدان و تلاشگران عرصه اطلاع رسانی میهن اسلامی،خصوصا شهید صارمی و شهید خبرنگار شهرستان بابلسر شهید هادی باغبانی این روز عزیز را به خبرنگاران و طلایه داران جبهه اطلاع رسانی تبریک و تهنیت می‌گوید.
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر
سرهنگ کارآگاه عبداله رضوانی

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت