صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

کشف احتکار میلیاردی در بابلسر

كد خبر : ۱۶۲۴۲ /  تاریخ انتشار:۱۷ مرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف پنجاه میلیارد ریالی اموال احتکار شده در شهرستان بابلسر، خبر داد
کشف احتکار میلیاردی در بابلسر
شمال آنلاین: فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از کشف پنجاه میلیارد ریالی اموال احتکار شده در شهرستان بابلسر، خبر داد

به گزارش شمال آنلاین: سرهنگ کارآگاه"عبداله رضوانی" گفت: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار انواع لوازم خانگی توسط فردی در شهرستان بابلسر، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت . 
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر تصریح کرد: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی های همه جانبه کارآگاهان پلیس آگاهی وبازرسان تعزیرات حکومتی وکارشناسان اداره صنعت ومعدن وتجارت بابلسر موفق به شناسایی محل دپوی اموال احتکاری شدند . 
سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی قضائی، ماموران در بازرسی از محل دپوی اموال، انواع لوازم خانگی ایرانی و خارجی به ارزش پنجاه میلیارد ریال را کشف کردند . 
این مقام انتظامی از پلمب محل نگهداری کالاهای احتکار شده خبر داد و اظهار داشت: متهم پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شد . 
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر بااشاره به این که هدف احتکار منفعت طلبی و سوء استفاده از نیاز مصرف کنندگان ارزاق و سایر نیازمندی های عمومی است، گفت: احتکار از جرائم عمدی است که نه تنها باعث اختلال در چرخه اقصتادی و تولیدی کشور می شود بلکه موجب کاهش قدرت خرید مردم می شود . 
سرهنگ رضوانی در خاتمه با اشاره به عزم راسخ پلیس در برخورد با اخلالگران در نظام اقتصادی کشور از مردم خواست: در صورت شناسایی محتکران و عاملان ایجاد ناامنی در نظام اقتصادی جامعه، مراتب را به مرجع قضائی و انتظامی اطلاع دهند .

کاظمی/شمال آنلاین

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت