صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷

مردم مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند/ کولرها بین 24 تا 26 درجه تنظیم شود

كد خبر : ۱۶۱۴۷ /  تاریخ انتشار:۱۰ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه مردم شریف مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند،افزود:مشترکین درجه کولرها را بین 24 تا 26  تنظیم کنند.

مردم مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند/ کولرها  بین 24 تا 26 درجه تنظیم شود

شمال آنلاین:مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران با اشاره به اینکه مردم شریف مازندران در مصرف برق مدیریت داشته باشند،افزود:مشترکین درجه کولرها را بین 24 تا 26  تنظیم کنند.

 

وی با بیان اینکه  مدیریت مصرف، مهمترین اولویت صنعت برق در ایام پیک سال است، افزود: امروزه شرایط دشوار است و با توجه به خشکسالی باید مصرف برق مدیریت شود و اگر مصرف برق مدیریت نشود، دچار مشکلات عدیده‌ خاموشی خواهیم شد.

مهندس شهابی اظهار داشت: برای مدیریت مصرف برق دو راه بیشتر نداریم، یا باید خاموشی اعمال کنیم و یا باید همه در مصرف برق مدیریت داشته باشیم، تا با قطعی برق مواجه نشویم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران افزود: با توجه به گرمای شدید و شرجی احتمال اینکه امروز شاهد افزایش مصرف برق باشیم، بسیار زیاد است که لازم است مردم عزیز با صرفه‌جویی مصرف برق را در بخش‌های مختلف خانگی، اداری، صنعتی، تجاری و کشاورزی مدیریت کنند.

این مسوول بیان کرد: از شنبه 9  تا دوشنبه 11 تیرماه ساعت کاری ادارات از 6:30 دقیقه تا 13:30 دقیقه اعلام شده که امیدواریم این مهم عاملی برای کاهش مصرف برق بوده و شاهد کاهش  خاموشی‌ و قطعی‌های پیش‌بینی شده باشیم.

شهابی با اعلام اینکه به‌دلیل افت فرکانس و کمبود تولید شبکه سراسری برق احتمال قطعی و خاموشی وجود دارد، تصریح کرد: برنامه خاموشی کشوری بوده که لحظه‌ای اعمال می‌شود و معمولا سهمیه خاموشی از یک تا 1.5 ساعت است.

وی  با تأکید بر سرویس کولرها، خاطرنشان کرد: کولرها را ضمن سرویس اولیه نیز بین 24 تا 26 درجه تنظیم نمائیم.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در پایان گفت: مردم عزیز مازندران در زمان استفاده ازلوازم سرمایشی از مصرف لوازم پرمصرف برقی پرهیز کنند.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت