صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

انتصابات جدید در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

كد خبر : ۱۶۰۸۰ /  تاریخ انتشار:۱۳ خرداد ۱۳۹۷ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین: طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران مدیران جدید امور توزیع نیروی برق ساری جنوب و میاندورود منصوب و معارفه شدند.

 انتصابات جدید در شرکت توزیع نیروی برق مازندران

شمال آنلاین: طی احکامی از سوی مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران مدیران جدید امور توزیع نیروی برق ساری جنوب و میاندورود منصوب و معارفه شدند.

 

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق مازندران، مهندس قاسم شهابی در احکامی مهندس حمیدرضا باقری را به سمت مدیر امور توزیع نیروی برق جنوب ساری و مهندس علی نادعلی زاده  به سمت مدیریت توزیع نیروی برق میاندورود منصوب کردند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق مازندران در مراسم تودیع و معارفه مدیر امور توزیع نیروی برق جنوب ساری که با حضور فرماندار مرکز مازندران و دیگر مسوولین شهری برگزار شده بود، گفت: توزيع برق بيشتر از اينكه صرفه و جنبه اقتصادي داشته باشد، امري براي خدمت‌رسانی به مردم است.

وی گفت:با وجود مشکلات درآمدی، توسعه زیرساخت ها و تلاش برای فراهم کردن برق مصرفی بیش از یک میلیون و سیصد و پنجاه هزار  مشترک در حوزه توزیع نیروی برق مازندران، یکی از اهداف و برنامه های دائمی شرکت توزیع نیروی برق به شمار می رود.

شهابی اظهار کرد: گرمای بی سابقه هوا در ماه های گرم سال، منجر به افزایش مصرف برق به دلیل استفاده زیاد از کولرهای گازی شده که با وجود این افزایش مصرف در تابستان ، تلاش می کنیم مقدار قطعی برق مشترکین را به حداقل برسانیم.

فرماندار ساری در ادامه این مراسم در سخنانی رفتار، اخلاق و منش اسلامي را يكي شاخصه‌های دولت تدبير و اميد در انجام امور دانست و افزود: خوشبختانه مديران و دست‌اندرکاران صنعت برق استان توانسته‌اند در اين زمينه موفق باشند و ارتباط و تعامل خوبي با مردم و مالكين واحد هاي صنعتي داشته اند.

در پایان مراسم از زحمات مهندس رجبعلی طالبیان مدیر سابق برق جنوب ساری تکریم و مهندس حمیدرضا باقری به عنوان مدیر جدید امورتوزیع نیروی برق جنوب ساری معارفه شد و در امور برق میاندورود نیز از زحمات مهندس باقری تکریم و مهندس علی نادعلی زاده به عنوان مدیریت جدید امور توزیع نیروی برق میاندورود معارفه شد.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت