صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷

پیام بابایی کارنامی به مناسبت هفته کار و کارگر

كد خبر : ۱۶۰۲۳ /  تاریخ انتشار:۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین: علی بابایی کارنامی در پیامی هفته کار و کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت.
پیام بابایی کارنامی به مناسبت هفته کار و کارگر
شمال آنلاین: علی بابایی کارنامی در پیامی هفته کار و کارگر را به تلاش گران عرصه کار و تلاش تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:
بسم الله الرّحمن الرّحیم

کارگران بازوان توانمند جامعه در راستای رشد، تعالی و شکوفایی هستند و بی‌شک بخش عظیمی از پیشرفت‌های بدست آمده در اقتصاد کشور به برکت ایثار و مجاهدت این قشر نجیب و زحمتکش و بی ادعای جامعه است.
جایگاه کار و کارگر در دین مبین اسلام چنان است که پیامبر عظیم الشأن اسلام دستان یک کارگر را می‌بوسد و می‌فرماید: "این دستی است که آتش جهنم آن را نمی‌سوزاند". سخن ارزشمند و حرکت زیبای پیامبر گرامی اسلام، نشانگر نهایت احترام و ادبی است که اسلام برای کارگر قائل است.

کارگران این قشر تلاشگر و زحمتکش و مولد، همواره در خط مقدم خدمت در نظام جمهوری اسلامی بوده و صادقانه و بی منت در دوران دفاع مقدس، دوران سازندگی و عرصه های مختلف به عنوان یکی از عناصر مهم فرهنگی، اجتماعی و تولید در جامعه، لحظه ای از کار و فعالیت دست نکشیده اند و علیرغم تمام مشکلات در سنگر کار و تولید، با تعهد، شور و اخلاص بی مثال بر خواسته از غیرت ملی و اعتقاد دینی خود توانسته اند شعار "ما می توانیم" را محقق ساخته و نقش موثری در روند توسعه ملی و نیل به خودکفایی اقتصادی کشور را ایفا نماید.
گرامیداشت روز جهاني كار و كارگر به پاس خدمات صادقانه و بي آلایش كارگران شريف، مؤمن و زحمتکش ايران اسلامي، فرصتي مغتنم است تا به تأسي از پيامبر گرامی (ص)، زحمات بي بديل آنان را ارج نهيم.
اينجانب ضمن تقدير و تشکر از كارگران متعهد و پرتلاش استان مازندران و ساری و میاندرود به پاس زحمات صادقانه آنان در عرصه کار و تلاش و فعالیت، اين هفته و روز کارگر را به يكايك آنان تبريک عرض نموده و توفيق و سلامتي همه آنان را از درگاه خداوند بزرگ مسئلت می‌نمایم.

ارادتمند شما علی بابایی کارنامی

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت