صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷
نائب رییس شورای شهربابلسر:

مادر نقش بسیار مهمی در انسجام و استحکام روابط خانواده دارد

كد خبر : ۱۵۷۲۴ /  تاریخ انتشار:۱۷ بهمن ۱۳۹۶ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

شمال آنلاین: همایش شوق مادری در شهرستان بابلسر برگزار شد

مادر نقش بسیار مهمی در انسجام و استحکام روابط خانواده دارد

شمال آنلاین: همایش شوق مادری در شهرستان بابلسر برگزار شد

به گزارش شمال آنلاین: فاطمه بهار در این مراسم با تسلیت سالروز شهادت حضرت زهرا(س)  نقش حضرت فاطمه زهرا(س) را  به عنوان نقشی انکارناپذير در تاریخ اسلام و تربیت اسلامی برشمرد  و الگو گيري بانوان از آن بانوی اسلام را بویژه در امر عفاف و حجاب، ساده زیستن، همسرداری، تربیت فرزندان برای همگان بویژه زنان جامعه اسلامی موثر و حياتي دانست.

وی  افزود: ما افتخار میکنیم به داشتن و پیروی از بانوی نمونه عالم بشریت حضرت فاطمه زهرا (س) ، مادر امامت و همسر ولایت که در چند سال زندگی با عزت خود به پرورش امامانی نمونه پرداخت و اینگونه  از ولایت دفاع کرد و امروزه ما افتخار میکنیم به داشتن چنین بانویی و پیروی از حضرت فاطمه (س) که جان مقدس خود را در راه ولایت هدیه کرد.حضرت فاطمه(س)رهبرو چراغ پر نور راه زندگی ما هستند.

 نائب رییس شورای شهربابلسر خاطرنشان کرد: تقارن ایام فاطمیه با سالگرد پیروزی انقلاب یک فرصت است، که باید از فرصت فاطمیه برای دهه فجر استفاده کنیم.

 وی گفت:  مادران نقش معلمان را بر عهده دارند ،معلمان تربیتی که برای تعلیم و تربیت تلاش میکنند . جامعه معلمان  همچون مادر به تربیت فرزندان می پردازند تا این فرزندان مدیریت آینده این کشور اسلامی را بر عهده بگیرند .

 رئیس کمیسیون فرهنگی شورای بابلسر در پایان بیان داشت:  مادران به خوبی می توانند سبک زندگی که مبتنی بر اخلاق و آموزه های قرآنی است را ترویج و گسترش داده و در انجام این کار ایفای نقش کنند./ کاظمی

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت