صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

يكشنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۷

جوانان و سازمان های مردم نهاد در اداره امور جامعه و توسعه پایدار نقش مهمی دارند

كد خبر : ۱۱۰۴۲ /  تاریخ انتشار:۰۳ بهمن ۱۳۹۴ /  اخبار / اجتماعی ايميل چاپ

جوانان و سازمان های مردم نهاد در اداره امور جامعه و توسعه پایدار نقش مهمی دارند

شمال آنلاین:رییس مجمع عالی نخبگان شهرستان قائم شهر اظهار داشت:جوانان و سازمان های مردم نهاد در اداره امور جامعه و توسعه پایدار نقش مهمی دارند.

 

یوسفعلی جوانی قادیکلایی در گفتگوی بیان کرد:جوانان در هر جامعه نقش اساسی، تعیین کننده و نیروی نایاب را تشکیل میدهند و از این رو در جوامع انسانی از جوانان به عنوان ستون فقرات جامعه، نیروی ذخیروی آینده، چرخ اقتصاد یک کشور،آینده نگر، نیروی فعال و گنجینه ملی جامعه یاد می شود.

وی افزود: جوامع با درجه توسعه یافتگی و پیشرفت بالاتر، محیط و فضای مناسب تری را نسبت به جوامع توسعه نیافته برای کار آفرینی وکارآفرینان فراهم میکنند بنابراین یکی از دغدغه های مهم کشورهای در حال پیشرفت شناسایی جوانان خلاق و جهت دهی ذهن آنان در مسیر کارآفرینی می باشد.

جوانی قادیکلایی با اشاره به اهمیت و جایگاه برجسته جوانان و سازمان های مردم نهاد در عرصه مدیریت کشور افزود: کوچک سازی دولت و واگذاری مسئولیت ها و خدمات دولتی به مردم و سازمان های مردم نهاد از جمله مهمترین و اصلی ترین سیاست های دولت است و ما باید تلاش کنیم تا با کمک جوانان و سازمانهای مردم نهاد اجتماعی بتوانیم به یک جامعه توسعه یافته پایدار برسیم.

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت