صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷
مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه مازندران خبر داد

آغاز برنامه‌های هفته عفاف و حجاب از 19 تیرماه در مازندران

كد خبر : ۱۶۱۷۲ /  تاریخ انتشار:۱۷ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلای مازندران گفت: برنامه‌های هفته عفاف و حجاب از 19 تیرماه در سپاه کربلای مازندران برگزار می‌شود.

آغاز برنامه‌های هفته عفاف و حجاب از 19 تیرماه در مازندران

شمال آنلاین- مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلای مازندران گفت: برنامه‌های هفته عفاف و حجاب از 19 تیرماه در سپاه کربلای مازندران برگزار می‌شود.

به گزارش شمال آنلاین، به نقل از فارس ام‌السادات رخشنده صبح امروز در نشستی خبری که به‌مناسبت هفته عفاف و حجاب در سپاه کربلای مازندران برگزار شد، اظهار کرد: یکی از دغدغه‌های جمهوری اسلامی، تبیین ارزش‌های دینی بوده و 21 تیرماه روز ملی حجاب و عفاف نامگذاری شده است.

وی با بیان اینکه هفته عفاف و حجاب از 19 تیرماه آغاز و تا 24 تیرماه ادامه دارد، افزود: گردهمایی بزرگ حافظان حریم خانواده در مراکز شهرها از برنامه‌های این هفته است و در مرکز استان این اجتماع بزرگ در روز ولادت حضرت معصومه(س) در ساعت 15 عصر در بوستان ولایت برگزار می‌شود.

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلای مازندران با اشاره به نقش و حضور رسانه‌ها در بحث عفاف و حجاب خاطرنشان کرد: نشست و کارگاه سبک زندگی ایرانی اسلامی، زندگی عفیفانه و کرسی‌های آزاداندیشی و تریبون آزاد در دانشگاه ها و محلات، اردوهای یک‌روزه برای دختران جوان محله، نشست با موضوع حجاب آری، جشنواره عروسک با حجاب من، از دیگر برنامه‌های هفته عفاف و حجاب است.

رخشنده با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی، بومی محلی و استفاده از ظرفیت‌های ائمه جمعه در این هفته بیان کرد: نمایشگاه حجاب و عفاف در ارشاد استان برگزار می‌شود و در آن محصولات عفاف و حجاب ارائه و طرح تعویض چادر نیز انجام می‌شود که برای کسانی که چادر بلااستفاده دارند، فروشنده چادر کهنه را با چادر نو تعویض می‌کند.

وی با اشاره به اینکه بیش از 100 عنوان و 2 هزار برنامه در هفته عفاف و حجاب در سراسر استان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: تجلیل دختران موفق و محجبه عرصه‌های ورزشی و کنکور، برپایی ایستگاه‌های مشاوره‌ای در مکان‌هایی عمومی مانند ساحل، نشست تخصصی و موضوعی در پایگاه‌های بسیج و تبیین اهمیت حجاب و عفاف در سلامت روان من، خانواده و جامعه از دیگر اقدامات در این هفته است.

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلا ادامه داد: فضاسازی در سطح شهرستان‌ها، برگزاری مسابقه علمی پژوهشی در سطح جوانان و نوجوان در مسئله عفاف و حجاب در هفته عفاف و حجاب برگزار می‌شود.

رخشنده با تأکید بر تبلیغ رسانه‌ای برای انعکاس این برنامه‌ها تصریح کرد: حجاب یک موضوع فردی است اما بازخورد اجتماعی دارد، در طرح تاج بندگی که از سال 91 آغاز شد 16 هزار فرد که محجبه نبودند، محجبه شده‌اند و این برنامه بازخورد خوبی داشته است.

وی با بیان اینکه هدف دشمن در کشور ما بحث خانواده است، افزود: تمام تلاش دشمن ضربه زدن به دشمن است.

مسؤول بسیج جامعه زنان سپاه کربلا با اشاره به فضاسازی و جنگ روانی در غالب چهارشنبه‌های سفید اضافه کرد: تلاش و برنامه‌ها در این زمینه ناموفق بوده است اما باید در مقابل آن کارهای ارزشی مستمر و دائمی انجام شود تا خانواده‌ها مستحکم‌تر شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت