صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

شنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۷

ریشه داعش در عراق خشک شد

كد خبر : ۱۴۶۹۶ /  تاریخ انتشار:۱۳ تیر ۱۳۹۶ /  اخبار / نمایندگان ايميل چاپ

ریشه داعش در عراق خشک شد
شمال آنلاین: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس معتقد است حمایت آمریکا از تروریست‌ها باعث کندی مبارزه با تروریسم در سوریه شده است.

ولی الله نانواکناری  ضمن محکومیت اقدام ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی در هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه در القنیطره گفت: آمریکا و صهیونیست ها قصد دارند به هر قیمتی اقداماتی انجام دهند که داعش سر پا نگه داشته شود.

نماینده مردم بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رژیم صهیونیستی خود تروریست است و از تروریست ها حمایت می کند، عنوان کرد: در شرایطی که در عراق تقریبا ریشه داعش خشک شده و مناطق اشغال شده یک پس از دیگری آزاد می شود و از سوی دیگر پیشروی هایی در خاک سوریه در حال انجام است، صهیونیست ها اقداماتی انجام می دهند که مانع این پیشروی ها شوند.

وی افزود: اقداماتی که رژیم صهیونیستی و آمریکایی ها به بهانه واهی نسبت به ارتش سوریه رقم زدند و منجر به کشته شدن مردم عادی در این سرزمین شدند، باعث شده تا روند مبارزه با تروریسم در سوریه کند شود.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان صهیونیست ها مراقبت کامل را دارند تا سنگر داعش در سوریه از میان نرود، خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی اقدامات ناجوانمردانه رژیم صهیونیستی را در مورد هدف قرار دادن مواضع ارتش سوریه که برای مبارزه با تروریسم فعالیت می کنند، محکوم کرده و انتظار داریم دولت و ارتش سوریه یکپارچه دربرابر تهدیدها بایستند و نوید پیروزی به ارمغان بیاورند

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت