صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 

آخرين خبرها

جمعه ۲۶ مرداد ۱۳۹۷

واگذاری بیش از دو میلیون و 400 هزار شماره تلفن همراه در مازندران

كد خبر : ۸۷۵۱ /  تاریخ انتشار:۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۴ /  اخبار / فناوری ايميل چاپ

شمال آنلاین: مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران از واگذاری بیش از دو میلیون و 400 هزار شماره تلفن همراه اول در استان خبر داد.

واگذاری بیش از دو میلیون و 400 هزار شماره تلفن همراه در مازندران

شمال آنلاین: مدیرعامل شرکت مخابرات استان مازندران از واگذاری بیش از دو میلیون و 400 هزار شماره تلفن همراه اول در استان خبر داد.

 

به گزارش روابط عمومی مخابرات مازندران، مهندس موسوی در نشست خبری با اصحاب رسانه طی سخنانی  با تبریک عید مبعث پیامبر گرامی اسلام و روز جهانی ارتباطات و مخابرات، رسالت جامعه بزرگ مطبوعاتی را در راستای اطلاع رسانی به مردم حائژ اهمیت دانست .

وی  با اشاره به چشم انداز مخابرات استان در آتیه، گزارشی از عملکرد شرکت را در بخش های مختلف ثابت، سیار و دیتا ارائه داد و افزود: این شرکت در حال حاضر بالغ بر 1 میلیون و 600 هزار شماره تلفن ثابت به مردم واگذار کرده که در سطح استان از ضریب نفوذ بیش از 50 درصد برخوردار است .

 موسوی درخصوص آمار تعداد مشترکین تلفن همراه، خاطرنشان کرد: هم اکنون بیش از 2 میلیون و 400 هزار شماره به متقاضیان واگذار شد که از این تعداد، 750 هزار شماره دائمی و یک میلیون و 650 هزار شماره اعتباری با ضریب نفوذ بالای 75 درصد می باشد .

مدیرعامل مخابرات مازندران با اشاره به واگذاری 347 هزار پورت دیتا از 518 هزار پورت منصوبه در سطح استان، اظهارداشت: ما براساس تقاضای مردم و مشتریان توسعه پهنای باند را به‌طورمستمر انجام‌خواهیم داد.

در پایان موسوی ضمن تمجید از منابع انسانی شرکت، به کارگیری مناسب از اندیشه های نو و خلاقیت های نیروهای متخصص مخابرات را حائز اهمیت شمرده و در زمینه استفاده از تلفن ثابت، تصریح کرد: اگر تماس ها ازثابت به همراه انجام شود، درآمد آن به مخابرات استان اختصاص خواهد یافت که نهایتاً می تواند منجر به توسعه و خدمات بیشتری در سطح مخابرات استان گردد.

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت