صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 


 

 

آخرين خبرها

چهارشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۷
جانشین سپاه کربلای مازندران:

بصیرت و دشمن شناسی باید اولویت جامعه باشد

كد خبر : ۱۶۱۹۵ /  تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- جانشین سپاه کربلای مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه، بصیرت و دشمن‌شناسی را اولویت جامعه انقلابی ذکر‌ کرد.

بصیرت و دشمن شناسی باید اولویت جامعه باشد

شمال آنلاین- جانشین سپاه کربلای مازندران در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه، بصیرت و دشمن‌شناسی را اولویت جامعه انقلابی ذکر‌ کرد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از فارس، حجت‌الاسلام محمدزمان رضایی در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با گرامیداشت ولادت امام رضا(ع) و حضرت معصومه(س) اظهار کرد: انقلاب اسلامی یک پدیده بی‌نظیر در قرن بود که پشتوانه یک‌هزار و ۴۰۰ ساله دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان استکبار و صهیونیسم همواره با جمهوری اسلامی دشمنی دارند، افزود: قدرت جمهوری اسلامی ایران با شجاعت و دلاوری ملت ایران تقویت می‌شود.

امام جمعه زیراب سوادکوه با تقدیر از فعالیت‌های محمد ابراهیمی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه برای فرمانده جدید آرزوی موفقیت کرد.

* لباس خدمت‌گذاری مردم

فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با اشاره به اینکه مراسم تودیع و تکریم فرمانده محبوب و مقتدر شهرستان سوادکوه است، گفت: نام و آوازه سوادکوه در دفاع از انقلاب اسلامی و گسترش دین بر تارک آن می‌درخشد و با نام علما، سرداران و مردم غیور آن در صف صیانت از انقلاب اسلامی همراه است.

سیدموسی حسین‌نژاد با تقدیر از صبر و شکیبایی خانواده شهدا و با بیان اینکه لباس خدمت‌گذاری مردم را بر تن داریم، گفت: امیدوارم خدمت‌گذار خوبی برای مردم باشیم و در حین اقتدار، متواضعانه در خدمت مردم باشیم.

* بصیرت و دشمن‌شناسی باید اولویت جامعه انقلابی ما باشد

جانشین سپاه کربلای مازندران نیز در مراسم تودیع و معارفه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه با اشاره به اینکه همگرایی، همدلی و وفاق در شهرستان سوادکوه موج می‌زند، گفت: سابقه امریکا، سابقه جنگ‌افروزی است و آنها همه دنیا را برای نفع خودشان می‌خواهند و امریکا دلسوز کسی نیست ولی برخی قصد تطهیر آن را دارند و مقام معظم رهبری بر اقتصاد مقاومتی و استفاده از توان داخلی برای مقابله با امریکا تأکید دارند.

حسین محمد‌رضایی با بیان اینکه بخش عمده مشکلات کشور به دلیل سوءمدیریت است، افزود: باید به صورت خستگی‌ناپذیری تلاش کنیم، مشکل ما این است که به توان خودمان باور نداریم و پیشرفت حق ملت ما است و مردم هم قدردان انقلاب اسلامی هستند پیشرفت‌های بعد از انقلاب قابل مقایسه با قبل از انقلاب نیست و انقلاب اسلامی ما دشمنان زیادی دارد و بدون بصیرت با مشکلات زیادی مواجه می‌شویم.

وی با اشاره به اینکه دنیا ما را به عنوان یک امت انقلابی می‌شناسد و بصیرت و دشمن شناسی باید اولویت ما باشد، خاطر‌نشان کرد: محمد ابراهیمی فرمانده سابق ناحیه مقاومت بسیج سوادکوه، متواضع، با اخلاق و مهربان بودند و کارشان را به نحو احسن انجام دادند و تغییر مدیریتی هم باعث پویایی فرد و نیز سازمان می‌شود و از تجربیات فرمانده سابق سپاه سوادکوه استفاده می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه مازندران، گفت: سیدموسی حسین‌نژاد فرمانده جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان سوادکوه ۵ سال فرمانده سپاه بابلسر بودند و خوش‌درخشیدند و برای موفقیت همه باید همکاری کنند.

 

 

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت