صفحه اصلی | تماس با ما | پيوندها | آرشیو | RSS | ارسال مطلب
 


 

 

آخرين خبرها

شنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۷
مدیرکل کتابخانه های مازندران:

طرح « مطالعه با طعم تابستان» در روستاهای مازندران اجرا شد

كد خبر : ۱۶۲۰۱ /  تاریخ انتشار:۲۵ تیر ۱۳۹۷ /  اخبار / سایت ايميل چاپ

شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه‌های مازندران از اجرای طرح مطالعه با طعم تابستان در روستاهای استان خبر داد.

طرح « مطالعه با طعم تابستان» در روستاهای مازندران اجرا شد

شمال آنلاین- مدیرکل کتابخانه‌های مازندران از اجرای طرح مطالعه با طعم تابستان در روستاهای استان خبر داد.

به گزارش شمال آنلاین به نقل از مهر آرزو ولی پور عصر یکشنبه در مراسم تقدیر از کسب رتبه اول کشوری روستای قادیکلا به عنوان روستای دوستدار کتاب، گفت: سه هزار روستا در سراسر کشور در طرح جشنواره کتاب شرکت کردند که در نهایت روستای قادیکلای بزرگ قائم‌شهر بعنوان رتبه برتر کشوری دوستدار کتاب انتخاب شد.

وی از اجرای طرح طعم تابستان کتاب در روستاهای مازندران خبر داد و افزود: برای روستائیان، دامداران، چوپانان و کسانیکه در روستاها به جهت فضای کاری فرصت رفتن به کتابخانه‌های عمومی شهر را ندارند، کتابخانه‌ها را به دل روستاها، زمینهای کشاورزی و باغات می‌بریم.

وی ادامه داد: در این خصوص با همکاری بسیج سازندگی ۵۰ تیم از آموزشهای لازم برخوردار شده و بر طبق اقتضای نوع کار روستائیان، کتاب انتخاب و در زمان استراحت برایشان کتاب می‌خوانند.

ولی پور با اشاره به استقبال روستائیان از این طرح، گفت: طعم بهار کتاب اجرا شد و در حال حاضر طعم تابستان کتاب در حال اجراست.

مدیرکل کتابخانه‌های مازندران، در خصوص جشنواره رضوی.، اظهار داشت: این جشنواره بزرگترین جشنواره کتابخوانی کشور محسوب می‌شود که در سال گذشته مازندران با ۵۲ هزار نفر شرکت کننده رتبه دوم کشور بعد از استان خراسان رضوی را کسب کرد.

وی اظهار امیدواری کرد این جشنواره امسال بهتر از سال گذشته در مازندران برگزار شود.

یادآور می‌شود: مراسم جشن تقدیر از مردم روستای قادیکلای بزرگ و هشتمین جشنواره کتابخوان رضوی، همزمان با زادروز حضرت معصومه(س) با حضور مسئولان و مردم کتاب‌دوست در روستای قادیکلای بزرگ قائم‌شهر برگزار شد.

 

 

اضافه کردن نظر


كليه حقوق اين سايت براي شمال آنلاین محفوظ مي باشد
طراحی ، هاستینگ و پشتیبانی : مازندنت